Krystian komentuje miłosny trójkąt między Karą, Nathalią i Marcinem. „Wiedziałem, że będzie na niego fala hejtu”

Zwycięzca „Hotelu Paradise” od początku wiedział, że sprawy między tą trójką nie potoczą się gładko.
/ 10.06.2021 08:51

3. edycja „Hotelu Paradise” przyniosła wiele zaskoczeń. Jednym z nich był miłosny trójkąt między Nathalią, Karą i Marcinem. Uczestnik show nie zdążył rozstać się z Natalką, a już rozpoczął romans z Kariną.

Odbiło się to głośnym echem w samym hotelu i wśród widzów programu. Do tej kontrowersyjnej relacji odniósł się także Krystian, który wygrał ten sezon „Hotelu Paradise”.  

Krystian o związku Marcina i Kary

Krystian przyznał, że od początku wiedział, że Marcin nie chce wejść w trwały związek z Nathalią i po prostu oczekuje od niej dobrej zabawy. Ferretti był też bardzo zaskoczony, kiedy dowiedział się, że Marcin spędził noc z Karą i zaangażował się w budowanie nowej relacji właśnie z nią. 

Jak mi powiedział, że z nią spał, to ja mu powiedziałem: „Stary, nie dźwigniesz tego, jak to puszczą w telewizji”. Wiedziałem, że będzie na niego fala hejtu - podsumował

28-latek zdradził też, że jego zdaniem Nathalia zakochała się w Marcinie. Teraz, po emisji programu wiemy już, że Kara i Marcin zostali oficjalną parą, a Nathalia również z kimś się spotyka. Wygląda więc na to, że konflikt został załagodzony.

Czytaj też:
Nathalia i Kamil z „Hotelu Paradise” są już po ślubie? Te zdjęcia dają do myślenia
Kara mocno namieszała w "Hotelu Paradise". Jak zarabia na życie? Swoją pasję pokazuje na TikToku
Nathalia grała w „Hotelu Paradise” na kilka frontów? Odpowiedziała na krytykę