Królowa Elżbieta II zakazuje Meghan Markle noszenia spodni. Dlaczego? [GALERIA]

Jest kolejna rzecz, której nie powinna nosić Meghan Markle. Większość kobiet nie może się obejść bez tego elementu garderoby!
/ 23.07.2018 10:48

Czego nie może Meghan Markle? Lista robi się coraz dłuższa! Odkąd amerykańska aktorka w maju tego roku została żoną księcia Harry'ego, jej życie radykalnie się zmieniło. Księża Sussex musiała dostosować styl życia do restrykcyjnych wymogów monarchii. Jest jedna zasada, która wydaje jej się niezrozumiała. Meghan nic sobie z niej nie robi...

Zakazy obowiązujące Meghan Markle

Lista zakazów i nakazów, których musi przestrzegać księżna Meghan jest bardzo długa. Wiadomo już, że Meghan Markle nie może nosić butów na koturnach. Powód? Królowa Elżbieta II uważa je za mało eleganckie. Żona księcia Harry'ego, podobnie ja inni członkowie monarchii, nie może również spożywać potraw z czosnkiem. Ma także zakaz udzielania autografów, robienia selfie oraz prowadzenia profili w social mediach. Do wszystkich powyższych wymagań Meghan dostosowała się bez problemu.

Książę George skończył 5 lat! Z tej okazji opublikowano nowe zdjęcie następcy tronu

Jest jednak jedna rzecz, które nie może znieść! Jaka? Sprawdź na kolejnych stronach galerii! Meghan załamała ten zakaz już wielokrotnie!

Przeczytaj:
„Powiedziała mi, że ma innego” - zaskakujące wyznanie Piotra Żyły. Zwrot akcji w głośnym konflikcie małżeńskim
Umie przyznać się do błędu, umie mówić o miłości - takich facetów kochamy! Brawo Robert!