Kreacje gwiazd na imprezie Viva Photo Awards 2018: Rozenek, Minge [GALERIA]

Uroczysta gala Viva! Photo Awards przyciągnęła największe polskie gwiazdy.
/ 21.11.2018 09:05

Za nami jedna z najbardziej prestiżowych imprez w roku! We wtorek, 20 listopada, w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyło się rozdanie nagród 10. edycji konkursu fotograficznego Viva! Foto Awards. Impreza przyciągnęła liczne grono gwiazd kultury, sztuki, mediów i show-biznesu.

Gwiazdy na gali Viva! Photo Awards

Po czerwonym dywanie przechadzali się m.in. Hanna Lis, Ewa Minge, Joanna Przetakiewicz, Weronika Rosati, Karolina Szostak i wiele innych znanych osób. Gwiazdy chętnie pozowały na ściance, prezentujące zjawiskowe kreacje. Większość stylizacji utrzymana była w idealnie pasującej na wieczór czerni. Pojawiła się również ognista czerwień, na którą postawiły prezenterka telewizyjna Anna Kalczyńska i aktorka Klaudia Halejcio.

Zachwyciła Małgorzata Rozenek, która miała na sobie efektowną sukienkę we wzory. Stylizację uzupełniły szpilki w niezwykle modnym kolorze żółtym.

Żółte szpilki Małgorzaty Rozenek

ONS

Gwiazda wyglądała obłędnie, jednak to nie suknia przykuwała największą uwagę. Mając na uwadze plotki, które od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach, wszyscy wypatrywali... ciążowego brzuszka. Małgorzata Rozenek konsekwentnie milczy na ten temat. Zdjęcia zdradzają jaka jest prawda?

 

 

Zobacz na kolejnych stronach!

Więcej newsów o gwiazdach:
Plejada gwiazd na rozdaniu Róż Gali! Doda skradała wieczór nietypową kreacją
„Ból rano, ból w nocy". Hanna Lis szczerze o chorobie, która dotyczy wielu kobiet

Redakcja poleca

REKLAMA