Kobiety coraz śmielej przyznają, że nie chcą mieć dzieci. Które gwiazdy mówią o tym otwarcie?

W mediach pojawia się ostatnio coraz więcej szczerych wyznań na temat planowania rodziny. Wiele gwiazd przyznało się, że nie chce mieć dzieci. Część z nich spotkała się z wieloma krytycznymi komentarzami.
/ 21.07.2021 14:35

Kiedy koleżanki po fachu pokazują na swoich profilach ciążowe brzuchy i modne spacerówki, im do tego zupełnie daleko. Gwiazdy takie jak Ewa Chodakowska, Blanka Lipińska czy Doda otwierają się na temat dzieci, a w zasadzie... ich braku.

I choć mogłoby się wydawać, że tego typu decyzja jest bardzo osobista i nie powinna podlegać krytyce, kobiety te stale zmagają się z przykrymi komentarzami i atakami.

Dobrze, że mówi się o tym coraz częściej?

Które gwiazdy nie chcą mieć dzieci?

Do gwiazd, które już dawno deklarowały, że raczej nie zdecydują się na dzieci, należą m.in. Doda, Iwona Pavlović, Magdalena Cielecka czy Agnieszka Woźniak-Starak.

Niektóre jednak zdecydowały się na takie wyznanie dopiero niedawno. Należy do nich m.in. Ewa Chodakowska, która przez wiele lat bała się niezrozumienia i hejtu, który może na nią spaść w wyniku takiej deklaracji. Rozumiecie jej obawy?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki