Kobieta na krańcu świata - co wydarzy się w 9. sezonie programu

Już niebawem w telewizji pojawi się dziewiąty sezon programu! Jakie kraje odwiedziła tym razem znana podróżniczka?
Agata Bernaciak / 22.08.2017 05:13

Program Martyny Wojciechowskiej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. I nie ma się czemu dziwić, bowiem "Kobieta na krańcu świata" nie tylko przybliża nam to, jak wygląda życie kobiet w nawet najbardziej odległych zakątkach świata, ale również pokazuje, że różnica kilometrów wcale nie przekłada się na różnice związane z marzeniami. Tak naprawdę wszystkie marzymy o tym samym - szczęściu, wolności i samorealizacji.

Na tę podróż czekała całe życie. Odwiedzenie jakiego kraju było największym marzeniem Martyny Wojciechowskiej?

Co wydarzy się w dziewiątym sezonie programu "Kobieta na krańcu świata"?

W wywiadzie dla Polki.pl Martyna Wojciechowska zdradziła, do jakich krajów pojechała tym razem. Znana podróżniczka aż dwa odcinki nagrała w Pakistanie. Martyna za ich pośrednictwem pokaże nam, jak wygląda życie tamtejszych kobiet i z jakimi problemami muszą zmagać się na co dzień.

W tym miejscu nie obyło się również bez kłopotów, bowiem pakistańskie władze skonfiskowały sprzęt ekipy nagrywającej program, a samej Martynie zakazano wjazdu do kraju przez najbliższe kilka lat...

Spełniłam swoje marzenie. A co najważniejsze nagraliśmy dwa niesamowite odcinki oraz zdobyliśmy materiał na porządny film dokumentalny. Było warto.

- tak podsumowała tę wyprawę Martyna.

Jesteście ciekawe, co jeszcze pojawi się w programie? Koniecznie obejrzyjcie nasz materiał video! A my tymczasem ze zniecierpliwieniem czekamy na pierwszy odcinek nowego sezonu...

Jakie jest największe marzenie Martyny Wojciechowskiej? Gwiazda zdradziła nam sekret!

Redakcja poleca

REKLAMA