Klaudia el Dursi komentuje nową czołówkę „Hotelu Paradise”: „Bibi ma piękny głos”

Prowadząca „Hotel Paradise” el Dursi zachwycała się nowym intro do programu, które zaśpiewała gwiazda poprzedniej edycji, czyli Bibi. Internauci nie podzielają jednak jej zdania...
/ 02.09.2021 16:21

„Hotel Paradise” okazał się być nowym hitem stacji TVN, która emituje już 4. edycję programu. Oprócz nowych uczestników, do formatu dołączyła także nowa czołówka. Utwór „Raj mi daj” wykonywany jest przez Bogusię „Bibi” Brzezińską - uczestniczkę poprzedniej edycji reality show.

O utworze promującym program i o tym, dlaczego to właśnie Bibi została wybrana do nagrania intro, wypowiedziała się Klaudia el Dursi.

El Dursi komentuje nową czołówkę „Hotelu Paradise”

Co pomogło producentom programu podjąć decyzję o zatrudnieniu akurat Bibi do stworzenia nowego intro? Prowadząca „Hotel Paradise” Klaudia el Dursi nie ma wątpliwości...

– Ma piękny głos, jest piękna, więc dlaczego nie? Jest z resztą takie chyba założenie, że każdy sezon to będzie nowa gwiazda, nowy artysta, więc to jest cudowne. Każdy będzie mógł się wykazać – skomentowała prowadząca.

Modelka nie szczędziła Bibi pochlebstw...

– Zrobiła to cudownie, nagrywała teledysk na Zanzibarze, odwiedziła mnie, pomagałam jej nawet z Dagmarą w przygotowaniu do teledysku – opowiadała.

Chociaż Klaudia el Dursi zachwyca się wykonaniem Bibi, internauci nie byli już dla niej tak przychylni... W komentarzach pod teledyskiem setki słuchaczy wytykają Bogusi brak talentu i twierdzą, że czołówka nagrywana przez Sonię z 2. sezonu była znacznie lepsza.

Komentujący twierdzą także, że jedynym czynnikiem ratującym teledysk Bibi był profesjonalny wokalista Kamil Bijoś. Pomimo niezaprzeczalnego talentu, niestety to nie on został zaproszony przez TVN na Zanzibar...

W teledysku kręconym na egzotycznych plażach możemy podziwiać jedynie Bibi. Kadry z Bijosiem zostały osadzone w studiu nagraniowym. 

Faktycznie wyszło kiepsko?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Tagi: tvn