„Jak ktoś chce być ekspertem od dzieci, nie powinien publikować takich zdjęć” – czym Anna Lewandowska naraziła się matkom?

Sportsmenka wyraźnie zdenerwowała się negatywnymi komentarzami.
/ 8 miesięcy temu
„Jak ktoś chce być ekspertem od dzieci, nie powinien publikować takich zdjęć” – czym Anna Lewandowska naraziła się matkom? fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska pewnie przyzwyczaiła się już do tego, że każde jej zdjęcie na Instagramie – szczególnie, jeśli pozuje na nim z Klarą – jest tłumnie komentowane i oceniane. Nie inaczej było tym razem, gdy sportsmenka wrzuciła na swoje konto fotografię z treningu. Czujne fanki dostrzegły na niej coś, co wywołało żywą dyskusję w komentarzach.

Klara źle siedzi?

Na zdjęciu widzimy ćwiczącą Anię w otoczeniu synka koleżanki oraz własnej córeczki – Klary. Dziewczynka siedzi na ziemi i właśnie to jej pozycja wzbudziła tyle emocji. Niedługo po zamieszczeniu fotografii na Instagramie jedna z komentujących zwróciła Ani uwagę, że dziecko nie powinno tak siedzieć, ponieważ wykrzywia sobie kolana. Ktoś inny dodał też, że dziewczynka wydaje się mieć za grube podeszwy w butach.

Jak to zwykle w dyskusjach bywa, część osób stanęło po stronie krytykujących Anię kobiet, a część – po stronie Ani. Oto niektóre z komentarzy broniących sportsmenki (pisownia oryginalna):

Tak patrzę i patrzę i cholera nigdzie nie widzę tego siadu w "W". Nóżki ułożone są w linii prostej z piszczelami czyli tak jak układa je 99,9% dzieci które z raczków "wstaną" do siadu. Szukacie awantury na siłę. A podeszwy do póki nie zobaczy ich sie na żywo też ciężko ocenić. Sama miałam dla córki miechowski, które wyglądały z daleka na sztywne i ciężkie a w rzeczywistości były to najzwyklejsze mięciutkie niechodki. Luzu matki życzę bo jeśli matka matce będzie wilkiem to ciężko widzę przyszłość.

Serio? Ewidentnie widać że dziecko raczkowalo i się podniosło do takiej pozycji, na prawdę wasze dzieci nigdy tak nie siadly jak uczyły się chodzić? Czasem nie wierzę w to co czytam, chciałabym żeby w rzeczywistości wszystkie mamy były tak idealne na jakie się kreują na instagramie..

Głos zabrała też sama Ania Lewandowska, pisząc, że Klara usiadła w złej pozycji tylko na chwilę i wyraźnie dając do zrozumienia, że zdenerwowały ją uszczypliwe uwagi (pisownia oryginalna):

spokojnie moje dziecko siedzi tak sekundę a nie 3 godziny. Drogie Mamy... proponuję zajac się swoimi dziećmi:) ściskam!

kochane moje, Klarunia usiadła tak przez chwile, akurat tego pilnuję. Proszę zajac się swoimi dziećmi:) myśle, że każda mama chce jak najlepiej dla swojego dziecka

A po której stronie wy się opowiadacie? Faktycznie jest o co kruszyć kopie?

Polecamy:
Robert Lewandowski poderwał przyszłą żonę w bardzo nietypowy sposób! Ania zdradziła, jakim tekstem ją urzekł
Anna Lewandowska zrobiła sobie usta?! Afera po zdjęciu z Instagrama

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/8 miesięcy temu
Co si Pani Ania tak denerwuje? Jak się wszystkie fotki wrzuca do sieci to trzeba się liczyć z krytyką! !!!!!!
/8 miesięcy temu
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! igortreneronline pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd.
/8 miesięcy temu
Te wszystkie madki na instagramie są strasznie irytujące. Baby nie mają co robić to siedzą na instagramie i piszą swe mądrości..