Kinga Rusin zamieszka z Markiem Kujawą!

Para kupiła właśnie wspólny apartament
/ 04.01.2012 06:30
Kinga Rusin, Marek Kujawa fot. AKPA
Pięknie odrestaurowana, neoklasycystyczna kamienica w ścisłym centrym Warszawy z własnym, wewnętrznym ogrodem – to teraz niewątpliwie najmodniejszy adres na mapie stolicy. I podobno właśnie tu w przyszłym roku zamieszka Kinga Rusin (40) ze swoim partnerem Markiem Kujawą oraz córkami Igą i Polą.

– Kinga i Marek bardzo się kochają, dlatego postanowili kupić wspólny apartament i zamieszkać razem – zdradza „Party” osoba z otoczenia dziennikarki.

Dlaczego para zdecydowała się zamieszkać w samym centrum miasta? Przede wszystkim ze względu na dziewczynki, które będą miały stąd łatwy dojazd do szkoły i na zajęcia dodatkowe. Poza tym w tej okolicy znajduje się mnóstwo kawiarni, restauracji, teatrów oraz kin. A w sąsiedztwie jest park Ujazdowski i Ogród Botaniczny – idealne miejsca na długie spacery.

Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”, aranżacją wnętrza apartamentu zajmie
się sama Kinga Rusin, słynąca z dobrego gustu i wyczucia stylu. Ale szukać odpowiednich dodatków dziennikarka zacznie dopiero w lutym. Teraz musi się bowiem skupić na pracy w swojej firmie. Pod koniec stycznia wprowadza na rynek linię kosmetyków Pat & Rub by Kinga Rusin, przeznaczoną dla niemowląt. Z tych produktów dziennikarka jest wyjątkowo dumna. Po pierwsze dlatego, że są w stu procentach ekologiczne, a po drugie – sama zaprojektowała ich opakowania!

(MJB)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)