Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini fot. ONS

Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini. Jak wygląda?

Dziennikarka zamieściła na Instagramie najnowsze zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Trudno oderwać wzrok!
/ 03.01.2019 13:21
Kinga Rusin pokazała zdjęcie w bikini fot. ONS

Kinga Rusin nie przestaje nas zadziwiać! Gwiazda stacji TVN słynie z promowania zdrowego stylu życia, który najwyraźniej przynosi efekty. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie z sylwestra na plaży. Jej figura jest do pozazdroszczenia!

Kinga Rusin zachwyca w bikini!

Na oficjalnym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło ogromne emocje wśród internautów. I nic dziwnego! Widzimy na nim 47-letnią dziennikarkę, która w skąpym bikini przechadza się po plaży. Smukłe nogi, płaski brzuch, wyrzeźbione ramiona - taka figura to marzenie wielu kobiet.

Kinga Rusin w tym roku zrezygnowała z balowej kreacji i wykwintnego balu. Zamieniła je na kostium kąpielowy i plażę w ciepłych krajach. Nie zdradziła, gdzie przebywa, lecz wiadomo, że nowy rok przywitała nad brzegiem morza. A jej sylwestrowy look zebrał mnóstwo komplementów. Fani uważają, że gwiazda wygląda na znacznie młodszą niż jest w rzeczywistości!

- Moja droga pani Kingo, nie dość że wygląda pani świetnie, to na dodatek zdjęcie jest po prostu mega.
- Figura lepsza niż u nastolatki!
- Ja się pytam, skąd taka figura!? Wow!
- czytamy w komentarzach.

Trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami! Tym bardziej, że kolejny post tylko przypieczętował entuzjastyczne spostrzeżenia.

Kinga Rusin opublikowała krótki filmik, na którym widzimy ją w zmysłowym tańcu nad brzegiem morza. Ma na sobie dwuczęściowy kostium kąpielowym i koronkową narzutkę.

Zaczęło się wczoraj i trwa do dzisiaj. Sylwester na plaży, z DJ’ami i muzyką non stop. Kocham! Bez fioków, loków, bez makijażu, bez balowej sukni i bez butów. Za to z wiatrem we włosach i uśmiechem na twarzy
- napisała dziennikarka.

Prawda, że miło się patrzy! Życzymy sobie takiej formy, jaką prezentuje Kinga Rusin. Warto podkreślić, że dziennikarka zawsze podkreślą, że dba o dietę, regularnie ćwiczy i stosuje wyłącznie naturalne metody pielęgnacji ciała.

Przeczytaj:
Kinga Rusin ostro zaatakowała Małgorzatę Rozenek. „Nie pozwolę, żeby wypindrzona lala przekreślała ideały, o które walczę od lat!”
Kinga Rusin na wakacjach w obiektywie ukochanego. Ale ona wygląda!