POLECAMY

„Macierzyństwo to coś, czego nigdy nie należy się wstydzić” – gwiazda TVN odpowiedziała na zarzuty, że jest „za stara” na dziecko

Kinga Korta opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis.
/ 3 miesiące temu
„Macierzyństwo to coś, czego nigdy nie należy się wstydzić” – gwiazda TVN odpowiedziała na zarzuty, że jest „za stara” na dziecko fot. https://www.instagram.com/kingakorta, kolaż Polki.pl

W świecie, w którym kobiety powinny wspierać inne kobiety, dziwią sytuacje, w których grupa pań tak negatywnie reaguje na szczęście spodziewającej się dziecka modelki. Kinga Korta odpowiedziała hejterkom – stanowczo, ale z klasą.

Wszystko przez ten wiek?

Kinga Korta to modelka znana przede wszystkim z programu „Żony Hollywood”, którego dwa sezony wyemitował TVN. Gwiazda od pewnego czasu starała się zajść w ciążę ze swoim mężem, amerykańskim biznesmenem Chetem, o czym otwarcie mówiła w telewizji. Marzenie pary wreszcie się spełniło: Kinga jest w ciąży i wkrótce ich rodzina się powiększy. Niestety, radość Korty zakłóca fala hejtu, która pojawiła się w internecie niedługo po tym, jak celebrytka ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

O co poszło? Zdaniem wielu komentujących profil Korty na Instagramie kobiet modelka jest już... „za stara” na bycie matką i nie powinna zachodzić w ciążę w „tak późnym wieku”. To, ile dokładnie ma lat, owiane jest tajemnicą.

Domyślamy się, że żadna kobieta, tym bardziej tak otwarcie ciesząca się ze swojej ciąży, nie chciałaby przeczytać słów, jakie na swój temat musiała w ostatnich dniach czytać Korta. Początkowo modelka nie reagowała na negatywne komentarze, kilka godzin temu zamieściła jednak na Instagramie wpis w odpowiedzi na niepochlebne opinie.

Moi Drodzy, wiele osób kibicowało nam, obserwując nasze starania o dziecko w programie Żony Hollywood. Kiedy się to wreszcie udało, marzyłam, aby tą cudowną wiadomością podzielić się z całym światem! Jest to również ważne ze względu na to, że otrzymałam wielkie wsparcia ze strony kobiet, które zdecydowały się, bądź starają się o dziecko w podobnym wieku. Pokazując dość osobiste zdjęcia, chciałam pokazać, że wspieram matki w każdym wieku, bo macierzyństwo to coś, czego nigdy nie należy się wstydzić. W końcu tworzenie domu dla maleńkiej istotki nigdy nie powinno spotykać się z dezaprobatą. Według mnie to coś, co jest godne podziwu
– napisała gwiazda.

 

Moi Drodzy, wiele osób kibicowało nam, obserwując nasze starania o dziecko w programie “Żony Hollywood”. Kiedy się to wreszcie udało, marzyłam, aby tą cudowną wiadomością podzielić się z całym światem! Jest to również ważne ze względu na to, że otrzymałam wielkie wsparcia ze strony kobiet, które zdecydowały się, bądź starają się o dziecko w podobnym wieku. Pokazując dość osobiste zdjęcia, chciałam pokazać, że wspieram matki w każdym wieku, bo macierzyństwo to coś, czego nigdy nie należy się wstydzić. W końcu tworzenie domu dla maleńkiej istotki nigdy nie powinno spotykać się z dezaprobatą. Według mnie to coś, co jest godne podziwu. 🕊🕊🕊 ... a moja 50-tkę celebrować będę dopiero za wiele lat! PS. Na koniec, chciałabym podziękować magazynowi „Viva!” za ich gratulacje i serdeczny artykuł o moim macierzyństwie oraz wszystkim paniom, które tak pięknie się do niego odniosły. ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ! @viva_magazyn #macierzyństwo #bestpregnancyphotos #babyontheway #pregnancy #motherhood #mothertobe #nodaimonds #wypracowaneniedane #zonyhollywood #zonyhollywoodtvn #palmsprings

Post udostępniony przez Kinga Korta🎀 (@kingakorta)

Korta odniosła się także do plotek dotyczących jej wieku – stanowczo, ale z humorem, skomentowała, że nie ma jeszcze 50 lat:

Moją 50-tkę celebrować będę dopiero za wiele lat!

My wspieramy matki w każdym wieku i wierzymy, że Kinga ze swoim mężem stworzą dziecku wspaniały, kochający dom. W końcu bardzo długo czekali na tę ciążę i maluszka!

Polecamy:
"Nie jest Pani pierwszej młodości", "Czasu się nie oszuka", czyli Kinga Korta zmaga się z hejtem
Te leki zabijają milion osób rocznie. Ty też możesz paść ich ofiarą

 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)