W ostatnim odcinku „M jak miłość” spełni się wielkie marzenie Kingi i Piotra!

Ostatni odcinek popularnego serialu przed wakacjami przyniesie wiele niespodzianek. Największa czeka rodzinę Zduńskich!
/ 5 miesięcy temu
W ostatnim odcinku „M jak miłość” spełni się wielkie marzenie Kingi i Piotra! fot. Screen Instagram/Mjakmiłość

Radosna informacja dla fanów serialu "M jak miłość"! W ostatnim odcinku przed wakacyjną przerwą okaże się, że Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) spodziewa się trzeciego dziecka. Jak Kinga dowie się o ciąży? I jak na informację o powiększeniu rodziny zareaguje jej mąż Piotr (Marcin Mroczek)?

Łukasz Mostowiak z „M jak miłość” wyrósł na niezłego przystojniaka! Jest nie do poznania!

Trzecia ciąża Kingi z „M jak miłość”

 

Kinga i Piotr Zduńscy od dłuższego czasu starali się o trzecie dziecko. Jednak nie było to takie proste. Małżonkowie mieli problemy z zajściem w ciążę. Powodem były tzw. leniwe plemniki Piotra. Prawnik jednak postanowił się nie poddawać. Zaczął bardziej o siebie dbać i prowadzić zdrowy tryb życia. Jest starania przyniosły pożądany efekt.

Na początku ostatniego odcinka serialu, Kinga poczuje się źle. Za namową Joanny (Barbara Kurdej-Szatan) zdecyduje się na wykonanie testu ciążowego. Nie będzie oczekiwać pozytywnego rezultatu. Już kilka razy wcześniej wydawało jej się, że jest w ciąży. Za każdym razem jednak test pokazywał wynik negatywny. Inaczej będzie tym razem! Test pokaże dwie kreski. A Kinga dowie się, że rzeczywiście spodziewa się dziecka.

Jak Kinga powie Piotrowi o ciąży? Będzie miała miejsce zabawna sytuacja. Uradowana przyszła mama specjalnie na tę okazję zamówi koszulkę z napisem "Po raz trzeci zostanę tatą". Jednak zapracowany prawnik nawet jej nie zauważy w czasie wizyty w bistro. Dopiero podczas spokojnej rozmowy w domu, dowie się, że jego rodzina się powiększy. W rodzinie Zduńskich zapanuje wielka radość!

Kiedy ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami?

 

Emisja odcinka nr 1377 we wtorek 29.05.2018 o godzinie 20:50.

Przeczytaj:
Gwiazda serialu „M jak miłość” wzięła ślub! Kim jest jej mąż?
„M jak miłość”: Artur tuż po ślubie pobije Izę?! W internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)