Kim jest Ewa Chodakowska?

Do niedawna nikomu nieznana trenerka fitness z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Spogląda na nas z książek, płyt DVD, telewizji śniadaniowych oraz z profilu na facebooku. Opowiada o ciężkich treningach i zdrowym odżywianiu, które są kluczem do pięknej figury. Poznajcie „trenerkę wszystkich Polek”!
/ 08.08.2013 13:25

Do niedawna nikomu nieznana trenerka fitness z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność. Spogląda na nas z książek, płyt DVD, telewizji śniadaniowych oraz z profilu na Facebooku. Opowiada o ciężkich treningach i zdrowym odżywianiu, które są kluczem do pięknej figury. Poznajcie „trenerkę wszystkich Polek”!

Zobacz też: Ewa Chodakowska ćwiczenia

O skuteczności treningów Ewy Chodakowskiej słyszała pewnie każda z was. Ale czy odważyłyście się spróbować tych początkowo, fizycznie wyczerpujących ćwiczeń? Osobiście i mnie fascynują ułożone przez trenerkę zestawy ćwiczeń, na które decyduje się spore grono Polek. Czy rzeczywiście są tak bardzo skuteczne? Czy informacja o widocznych efektach już po czterech tygodniach ćwiczeń nie jest bujdą wyssaną z palca? Pozostaje nam jedno - spróbować i przekonać się o tym na własnej skórze.

Kim jest Ewa Chodakowska?

(fot. ewachodakowska.pl)

Sport w życiu Ewy Chodakowskiej zawsze odgrywał istotną rolę, lecz wyłącznie jako wypełnienie wolnego czasu. Nigdy nie wiązała swojej przyszłości ze sportem w aspekcie zarobkowym. Studiowała stosunki międzynarodowe, z których zrezygnowała. Kolejnym pomysłem na życie było aktorstwo i fotografia. Również i te kierunki nie zainteresowały Ewy na tyle, aby być sposobem na życie. Wyjechała więc do Anglii, gdzie spędziła dwa lata. Kolejnym krajem, który okazał się punktem zwrotnym w jej życiu była Grecja. Tam ukończyła Akademię Pilatesu i zdobyła przydomek „trenerki-killerki”. Założyła profil na facebooku, na którym zachęcała kobiety do aktywności fizycznej poprzez własne metody treningowe. I tak z ust do ust o Ewie Chodakowskiej usłyszało coraz więcej osób. Postanowiła więc wrócić do Polski i fascynacją do sportu zarazić rodaczki. Metody treningowe i skuteczna motywacja bardzo szybko zainteresowały Polki. Przekonują się, że aktywność fizyczna może być ogromną przyjemnością, która wydziela endorfiny, czyli hormony szczęścia.

To bez wątpienia 5 minut Ewy Chodakowskiej! Współpracuje z marką Adidas, wydała autorską książkę, organizuje warsztaty treningowe i przede wszystkim skutecznie zachęca do ruchu i pracy nad własną sylwetką!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)