Kawalerskie życie Kuby Wojewódzkiego

Justyna Ekert, Kuba Wojewódzki fot. ONS
Latem spotykał się z modelką, jesienią z aktorką, a ostatnio z piękną Justyną Ekert. Kuba Wojewódzki zmienia kobiety jak rękawiczki. Czy to dlatego, że szuka idealnej partnerki, by stworzyć z nią szczęśliwą rodzinę?
/ 17.01.2011 18:06
Justyna Ekert, Kuba Wojewódzki fot. ONS
Jakub Władysław, lat 47. Kawaler. Oczy piwne, włosy brązowe. Zamożny, dowcipny, inteligentny i towarzyski. Szuka partnerki w wieku od 18 do 26 lat o podobnych zainteresowaniach – motoryzacja i muzyka. Zawód: modelka albo początkująca aktorka. Dodatkowe wymagania: długie włosy i nogi, szczupła.

Tak powinno wyglądać ogłoszenie matrymonialne Kuby Wojewódzkiego. Na pewno szans u niego nie ma singielka Weronika Rosati, o której ostatnio napisał, że w nowym filmie „ma się wcielić w jedno z zer”. Podobnie inna 26-latka Doda. „Jak się jej zabierze szpilki za 15 tysięcy, skórę za 11 i komórkę za 6, to widzimy bezbronną pannę z Tczewa z kompleksami i trądzikiem”, czytamy w „Polityce”. Nawet polska gwiazda w Hollywood, czyli Alicja Bachleda-Curuś, nie jest w jego typie. Czy to dlatego Kuba wciąż szuka tej jedynej wśród mniej znanych dziewczyn?

Następna, proszę!
W tym, z kim obecnie spotyka się Wojewódzki, połapać się trudno. Dlaczego? Bo za każdym razem, kiedy pojawia się publicznie, u jego boku jest inna dziewczyna. W listopadzie mówiło się, że związał się z aktorką Olgą Bołądź. Para była widziana na romantycznej kolacji, a sama Olga pytana o Wojewódzkiego przyznała, że nie przejmuje się jego opinią niestałego w uczuciach. Ale już w grudniu te spekulacje okazały się bardzo nieświeże. Teraz u boku gwiazdora pojawiła się nowa partnerka. Justyna Ekert towarzyszyła mu podczas premiery „Dzienników” w Teatrze Imka. Choć para nie okazywała sobie publicznie czułości, to wiadomo, że Kuba znów jest zauroczony. Jego wybranka jest początkującą aktorką. Widzowie mogą ją kojarzyć z serialu „Daleko od noszy”. Jak nieoficjalnie dowiedziało się „Party”, para spotyka się od kilku tygodni, ostatnio byli widziani razem w Hard Rock Cafe.

Fatalne zauroczenie

Jak długo potrwa uczucie Kuby do Justyny? Trudno zgadnąć. Ostatni jego poważny związek z Julią Jędrzejewską przetrwał zaledwie pół roku. Podobno Kuba przedstawił oficjalnie znajomym 20-letnią modelkę jako swoją dziewczynę. Ona natomiast miała poznać go ze swoim ojcem. Mówiło się, że para wyjedzie razem na wakacje do Włoch. Co więcej, Wojewódzki, milczący zawsze na temat swoich związków, w rozmowie z Piotrem Najsztubem wyznał: „Próbuję umeblować swoje życie. Mam relację z kobietą o 27 lat młodszą i to jest naprawdę praca na trzy zmiany”. Para nawet kilka razy pojawiła się publicznie razem, nie kryli uczuć nawet przed fotoreporterami.

Porozmawiajmy o gwiazdach - forum >>


Niestety... Od czasu najpoważniejszego w jego życiu związku z Anną Muchą dziennikarz wciąż szuka tej jedynej. W ciągu ostatnich dwóch lat mówiło się o jego romansie z piosenkarką Natalią Lesz, randkach z modelką Kasią Sowińską, związku z dobrą znajomą sprzed lat Moniką Smolicz czy spotkaniach z menedżerką Edyty Górniak Mają Sablewską. W międzyczasie Kuba pojawił się na premierze kilku sztuk teatralnych i filmów z nieznanymi młodymi dziewczynami.

Syndrom George’a Clooneya
A może Kuba Wojewódzki wcale nie zamierza wiązać się z nikim na stałe? Podobnie jak George Clooney woli „smakować” życie i korzystać ze swojej popularności? Jak powiedział w wywiadzie Dorocie Wellman: „Moje życie osobiste jest znakomicie unormowane. Nigdy wcześniej nie prowadziłem tak urozmaiconego życia seksualnego jak przez ostatnie trzy lata. Od ponad 20 lat jestem konsekwentnie wierny 20-latkom. Chcę być jak Charlie Chaplin, który został ojcem w wieku 70 lat, John Wayne, który dokładnie w moim wieku po raz trzeci się ożenił, i Jan Nowicki, który swój małżeński debiut przeniósł pod siedemdziesiątkę. O Andrzeju Łapickim nie wspomnę, bo to żółta koszulka lidera. Tak, chcę być taki jak oni”.

Ale ci, którzy znają Wojewódzkiego prywatnie, nie wierzą w te publiczne zapewnienia. – Nawet my już gubimy się w tym, z kim on się faktycznie spotyka. Ale to jest tylko robienie dobrej miny do złej gry. Kubie na rękę są te głupie plotki, że powodem jego nieudanych związków z kobietami jest albo silna relacja z matką, albo to, że chce, żeby mu matkować. Kiedy media się o tym rozpisują, nikt nie doszukuje się prawdy – mówi „Party” jego koleżanka z TVN. Co więc ukrywa? Jak zapewniają jego znajomi, Wojewódzki od dłuższego już czasu szuka kobiety na stałe. Podobno ciągłe zmiany partnerek wynikają z tego, że Kuba szybko zdaje sobie sprawę, że to nie ta, i nie chce robić dziewczynie zbędnych nadziei. – On chciałby założyć rodzinę i mieć dzieci. Tylko wciąż nie bardzo ma z kim... – tłumaczy nam jego znajomy. Czy prawdziwa miłość Kuby będzie miała na imię Justyna? Przekonamy się już wkrótce.                  

Marta Tabiś-Szymanek / Party

Redakcja poleca

REKLAMA