Katarzyna Zielińska pokazała dzieci fot. ONS

Katarzyna Zielińska pokazała dzieci. Jak wyglądają synowie aktorki?

Aktorka opublikowała w internecie zdjęcie z synami. Dodała wzruszający post o macierzyństwie. Pod jej słowami mogłaby się podpisać każda mama.
/ 29.11.2018 12:11
Katarzyna Zielińska pokazała dzieci fot. ONS

Katarzyna Zielińska zamieściła na Instagramie zdjęcie z dziećmi. Prywatna fotka prawdopodobnie powstała w domu aktorki. Widać na nim gwiazdę w objęciach synów. Uroczy obrazek został uzupełniony wzruszającym postem o rozterkach i dylematach, z którymi mierzy się każda mama.

Katarzyna Zielińska pokazała synów!

Taki widok to rzadkość! Katarzyna Zielińska stara się chronić swoje życie prywatne. Do tej pory nie zdecydowała się na pokazanie twarzy synów: 3-letniego Henryka i rocznego Aleksandra. Niezwykle rzadko publikuje w sieci jakiekolwiek zdjęcia z rodzinnego archiwum.

 

 

Tym razem zrobiła wyjątek. Nie tylko podzieliła się z internautami prywatnym zdjęciem, ale również swoimi doświadczeniami w roli podwójnej mamy. Gwiazda przyznała, że podobnie jak wiele innych kobiet, nie zawsze czuje się komfortowo, kiedy musi zostawić swoich synów, wychodząc do pracy.

Często wiele Mam mówi mi, że ma wyrzuty sumienia wychodząc do pracy. Ja też tak czasem miewam. Przyznaję. I tak już będzie zawsze. Bo mamą chce się być na 1000%. Żeby nie zwariować, trzymam się hasła, które powtarzamy sobie codziennie w naszym domu: NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ SPĘDZANEGO ZE SOBĄ CZASU, TYLKO JAKOŚĆ!
- podkreśliła aktorka.

 

Często wiele Mam mówi mi, że ma wyrzuty sumienia wychodząc do pracy. Ja też tak czasem miewam. Przyznaję. I tak już będzie zawsze. Bo mamą chce się być na 1000% ❤️❤️❤️ Żeby nie zwariować, trzymam się hasła, które powtarzamy sobie codziennie w naszym domu: NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ SPĘDZANEGO ZE SOBĄ CZASU, TYLKO JAKOŚĆ! Wiecie za co kocham moją pracę? Za to że mogę robić coś, co daje mi skrzydła a kiedy wracam do domu, czeka na mnie dwóch najukochańszych na świecie brzdąców, którzy pędzą do mnie jak rakiety i atakują mnie swoją miłością. Nikt i nic się wtedy dla nich i dla mnie bardziej nie liczy. Chłopaki wiedzą, że kochamy się jak stąd do księżyca, gwiazd i z powrotem i że ich Mama jest najukochańszą wróżkoksiężniczką na świecie. Możemy razem przenosić wszystkie góry świata. Zmęczenie się wtedy nie liczy. Zmęczenie nie ma szans. Hej ho!!! Ps. A na rękach 29 kilogramów miłości❤️ #mysons #mummy #mylife #love #workingmum #lifeisbeautiful

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Katarzyna Zielińska podkreśliła, że choć czasem dopadają ją rozterki, to uwielbia swoją pracę, która daje jej spełnienie. Jednak bardzo się stara, by jej synowie dorastali w przekonaniu, że to oni są najważniejsi.

Chłopaki wiedzą, że kochamy się jak stąd do księżyca, gwiazd i z powrotem i że ich Mama jest najukochańszą wróżkoksiężniczką na świecie. Możemy razem przenosić wszystkie góry świata. Zmęczenie się wtedy nie liczy. Zmęczenie nie ma szans. Hej ho!!! Ps. A na rękach 29 kilogramów miłości
- napisała.

Wpis Katarzyny Zielińskiej wywołał ogromny odzew internautek. Zarówno zdjęcie, jak i tekst bardzo się spodobały. Wiele kobiet odnalazło w słowach aktorki własne przemyślenia na temat macierzyństwa.

- Super dzieciaczki, a chwilę spędzone z nimi niezastąpione. Chyba każda z nas miała lub ma wyrzuty sumienia ale takie jest życie i zgadzam się w 100%, nie liczy się ilość ale jakość.
- Super słowa, też tak czuję.
-
Wszystkie mamy tak mają
- czytamy w komentarzach.

A jak to jest u ciebie? Daj znać w komentarzu!

Przeczytaj:
Anna Starmach na pierwszym spacerze z córką. „To wielkie przeżycie dla rodzica” - komentują fanki
„Zrobienie selfie z 1,5 roczniakiem to sztuka!”. Naturalne zdjęcie rodziny Lewandowskich hitem sieci

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/01.12.2018 21:00
kobieto zmień kolor włosów wyglądasz teraz jak stara babcia nie pasuje ci