Katarzyna Warnke jest w ciąży fot. ONS.pl

Katarzyna Warnke jest w ciąży - kiedy poród? Jaka płeć dziecka?

A jednak! Aktorka potwierdziła, że wkrótce zostanie mamą. Zaprezentowała światu ciążowe piękne krągłości.
Marta Kosakowska / 02.07.2019 08:58
Katarzyna Warnke jest w ciąży fot. ONS.pl

Katarzyna Warnke wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Informacje o ciąży aktorki pojawiały się mediach od miesięcy. Dziś już wiadomo, że były prawdziwe. Gwiazda publicznie pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, w czasie pokazu mody marki MMC.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski będą mieli dziecko!

Aktorskie małżeństwo wystąpiło w roli modeli na pokazie najnowszej kolekcji bielizny MMC. Katarzyna Warnke zaprezentowała się w szlafroku, który odsłaniał spory ciążowy brzuszek. To jednoznaczne potwierdzenie, że gwiazda spodziewa się dziecka.

Pierwsze informacje na ten temat wypłynęły do mediów w kwietniu. Wówczas aktorka zaprzeczyła, kierując uwagę dziennikarzy na promocję niedawno wydanego singla. Najwyraźniej gwiazda chciała poinformować świat o nadchodzącym powiększeniu rodziny osobiście. I tak się stało!

Termin porodu Katarzyny Warnke nie jest znany. Jednak po wielkości brzuszka można stwierdzić, że ciąża jest zaawansowana, więc maleństwo przyjdzie na świat już wkrótce.

Póki co, aktorka nie zdradziła również płci dziecka.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski uchodzą za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Pobrali się 20 lipca 2016 roku w czasie kameralnej uroczystości, którą zorganizowano na jedno z mazurskich wsi.

Przeczytaj:
Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego skończył rok!
Joanna Krupa zdradziła termin porodu