Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zostaną rodzicami fot. ONS.pl

Katarzyna Warnke jest w ciąży - jaki termin porodu i płeć dziecka?

Radosna wiadomość z show-biznesu! Kiedy maluch pojawi się na świecie?
Marta Kosakowska / 08.05.2019 08:04
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zostaną rodzicami fot. ONS.pl

Media zelektryzowała informacja, że Katarzyna Warnke jest w ciąży. Słynna aktorka i jej mąż, Piotr Stramowski, wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy.

Katarzyna Warnke zostanie mamą! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Warnke (42 l.) powiadomiła o ciąży osobiście. Gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi „Show”, w którym zdradziła informację o nadchodzącym powiększeniu rodziny. Aktorka zapowiada, że nadal chciałabym pracować, lecz po pojawieniu się na świecie dziecka, planuje zrobić sobie urlop macierzyński. Niestety gwiazda nie zdradziła terminu porodu, ani płci dziecka.

- Dziecko na pewno zmienia rodziców, zmienia postrzeganie świata, ale jestem tej zmiany ciekawa. Chciałabym pracować. Mam nadzieję, że w tej chwili moja pozycja staje się na tyle silna, że mogę sobie pozwolić na małą przerwę
- powiedziała aktorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#balnocyletniej2018 #tvn #meandyou @miumiu #welcometothejungle #😉

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)

Katarzyna Warnke wyznała, że jedną z pierwszy osób - zaraz po najbliższych - która dowiedziała się o ciąży był... Patryk Vega. Nie jest tajemnicą, że aktorka jest jedną z ulubionych gwiazd reżysera.

Aktorka od dłuższego czasu mówiła o tym, że marzy o macierzyństwie. Już za kilka miesięcy to marzenie się spełni. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są małżeństwem od 30 lipca 2016 roku. Ślub pary odbył się na mazurskiej wsi w kameralnym gronie. Można oczekiwać, że w przypadku ciąży i narodzin dziecka, rodzina będzie chciała zachować jak najwięcej prywatności.

AKTUALIZACJA: Informacja magazynu „Show” okazała się nieprawdziwa. Aktorka zdementowała ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. W komentarza publikacje określiła mianem bzdur. Medialny szum wokół rzekomej ciąży gwiazda postanowiła wykorzystać do promocji wydanego właśnie singla.

- To już! Urodziło się... Mój nowy projekt - muzyczny
- napisała z przekąsem na Instagramie.

Przeczytaj:
Katarzyna Warnke radykalnie skróciła włosy
Katarzyna Warnke na okładce magazynu Playboy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)