Kasia Tusk urodziła? fot. ONS

Kasia Tusk urodziła? Data porodu, płeć i imię dziecka

Córka Donalda Tuska i znana blogerka została mamą po raz pierwszy - poinformował tabloid.
Marta Kosakowska / 29.01.2019 14:01
Kasia Tusk urodziła? fot. ONS

Kasia Tusk urodziła dziecko - taką informację podał „Fakt”, powołując się na swoje źródło. Znana blogerka i jej mąż mieli zostać rodzicami kilka dni temu. Córka Donalda Tuska w żaden sposób nie potwierdziła tych doniesień. Jednak ostatnie wpisy na jej blogu pozostawiają pole do domysłów...

Kasia Tusk została mamą? Data porodu i płeć dziecka

Jeśli wierzyć informacjom tabloidu, Kasia Tusk urodziła w nocy z 19 na 20 stycznia. Poród miał odbyć się w prywatnej klinice. Prawdopodobnie jest to dziewczynka. Niestety jeszcze nie jest znane imię dziecka.

Choć Kasia Tusk nie potwierdziła informacji o porodzie, to ostatnie publikacje na jej blogu, mogą potwierdzać te doniesienia. We wpisie podsumowującym styczeń, blogerka napisała, że ten miesiąc okazał się dla niej wyjątkowy.

- Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem
- czytamy na makelifeeasier.pl.

W kolejnym wpisie Kasia Tusk postanowiła zaprezentować swoim czytelniczkom propozycję domowej stylizacji, ponieważ jak przyznała, kilka ostatnich dni spędziła w domowych pieleszach.

Zarówno na blogu, jak i w social mediach blogerki pojawiły się komentarze z gratulacjami.

- Ojej! To już! Gratulacje i powodzenia w nowej roli.
- Gratulacje dla mamy małej córeczki.
- Gratulacje dla młodej mamy
- czytamy w komentarzach.

Gratulacje pojawiły się również na Twitterze Donalda Tuska. Zatem wszystko wskazuje na to, że rodzina Tusków właśnie się powiększyła! Czekamy na oficjalne potwierdzenie ze strony świeżo upieczonej mamy. ;)

Więcej o Kasi Tusk:
Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek. „Rady instamatek wywołały u mnie panikę!”
Kasia Tusk po raz pierwszy pokazała suknię ślubną! Zrobiła to w szczytnym celu