Kasia Smutniak - dawniej modelka, dziś aktorka

Nasza rodaczka Katarzyna Smutniak otworzyła i zamknie festiwal w Wenecji. Jej uroda zachwyca na całym świecie. Choć w Polsce znana jest przez niewielu, we Włoszech – jest gwiazdą.

Nasza rodaczka Katarzyna Smutniak otworzyła i zamknie festiwal w Wenecji. Urodą zachwyca na całym świecie. Choć w Polsce znana jest przez niewielu, we Włoszech – jest gwiazdą.

Kasia Smutniak – dawniej modelka, dziś aktorka

Fot. PR Photos, stylebistro.com

Otwarcie ceremonii w Wenecji przez Katarzynę Smutniak jest doskonałą okazją, aby przybliżyć wszystkim jej sylwetkę. Urodziła się 13 sierpnia 1979 roku w Pile. Już jako nastolatka wzbudzała zainteresowanie płci przeciwnej, ze względu na wrodzony urok osobisty. Piękna Kasia wzięła więc udział w polskich eliminacjach do konkursu „Look of the year”, które zakończyły się dla młodej dziewczyny sukcesem. Rok później, czyli w wieku szesnastu lat uzyskała licencje pilota. To bez wątpienia efekt wykonywanego przez jej tatę zawodu. Zenon Smutniak był lotnikiem i generałem. Jednak nie droga pilota była Kasi pisana. Nie wybrała też pielęgniarstwa, tak jak jej mama. Kilka miesięcy po wspomnianym wcześniej konkursie, otrzymała propozycje wyjazdu do Niemiec, którą przyjęła. A później – Mediolan, Tokio... Tak w szybkim tempie rozpoczęła karierę modelki. Podróżowanie po świecie dało jej bardzo wiele. Przede wszystkim znajomość języków obcych. Posługuje się trzema obcymi językami: angielskim, włoskim i rosyjskim. Choć Katarzyna trafiła do świata modelingu zupełnie przypadkiem, została w nim na dłużej. Jej zdjęcia możemy podziwiać w magazynach: „Elle”, „Vogue” i „Marie Claire”. Chodziła na wybiegach takich domów mody jak: Dolce & Gabanna, Mila Shoen, Alessandro, Sport Max, Laura Biagotti czy Valentino. Była również twarzą perfum Giorgio Armaniego, co dało jej wielką sławę. Pojawiła się w reklamach włoskiego operatora komórkowego – Telecom Italia Mobile. Jej twarz stała się rozpoznawalna w świecie mody, reklamy, ale i aktorstwa! Debiutowała w 2000 roku jako Serena w filmie Giorgia Panariella, „Al momento giusto”. Wówczas otworzyła sobie drogę jako aktorka. Regularnie obsadzano ją w mniejszych bądź większych rolach. Katarzynę możemy zobaczyć w takich filmach jak: „Cichy chaos”, „Carnera – wielki mistrz” czy „Pozdrowienia z Paryża”. Miłośnikom jej urody i talentu polecamy te tytuły. A co modelka i aktorka lubi nosić? Na co dzień Kasia wybiera wygodę i luz. Jeansy i koszula są jej ulubionym zestawem. Jednak podczas ważnych imprez stawia na elegancję wybierając kreacje od wielkich projektantów. Efekty jej dobrego gustu mogliśmy podziwiać podczas tegorocznej ceremonii w Wenecji.

Kasia Smutniak – dawniej modelka, dziś aktorka

Fot. stylebistro.com

Koniecznie zobacz galerię zdjęć z ceremonii otwarcia 69. festiwalu filmowego w Wenecji! 

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Nie wiem kto to nawet :D
/6 lat temu
Komentarz czytelniczki książki MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY : Miłość od zawsze była moim marzeniem ! Jednak nigdy nie miałam szans na uczucie. Gdy przeczytałam MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wiele zrozumiałam, zmieniłam się, zaczęłam być inaczej odbierana przez facetów. No i stało się, zakochałam się z wzajemnością. Życie jest piękne. Komentarz czytelniczki książki MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY : Miłość od zawsze była moim marzeniem ! Jednak nigdy nie miałam szans na uczucie. Gdy przeczytałam MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wiele zrozumiałam, zmieniłam się, zaczęłam być inaczej odbierana przez facetów. No i stało się, zakochałam się z wzajemnością. Życie jest piękne.