Karol ze „ŚOPW” zerwał z Igą kontakt. Dlaczego nie chce mieć nic wspólnego z byłą żoną?

Czyżby ich relacja zakończyła się w tak nieprzyjaznych warunkach?
/ 05.06.2021 09:41

Zakończyliśmy 5. edycję programu „Ślub Od Pierwszego Wejrzenia”. Wiadomo już, które pary dobrane przez ekspertów rozwiodły się, a które postanowiły dać sobie szansę. Próby czasu nie przetrwała na pewno relacja Igi i Karola, którzy od samego początku mieli mnóstwo problemów z dogadaniem się. 

Iga o ekspertach ze „Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia”

Okazuje się, że Karol nie tylko postanowił nie kontynuować małżeństwa z Igą, ale w ogóle zrezygnował z kontaktu z nią i zupełnie się do niej nie odzywa. Czy Iga wie, dlaczego podjął taką decyzję?

To jest pytanie, na które ja nie znam odpowiedzi. Ja nie jestem psychopatką, której jak się powie: „nie pisz do mnie”, to będzie do ciebie pisać. Nigdy nie otrzymałam od niego jasnego komunikatu: „nie chcę z tobą rozmawiać”. 
- podsumowała Iga 

Śmiechowicz zdradziła także, że przed rozpoczęciem emisji próbowała pogodzić się z Karolem i wyprostować ich relacje na tyle, by były poprawne. Karol podjął wówczas rozmowę w bardzo miłym tonie. Dlatego też 31-latka nie rozumie, dlaczego były mąż zdecydował się teraz na zupełnie odcięcie od niej. 

W 5. edycji eksperymentu specjaliści dobrali 3 pary, z których tylko jedna zdecydowała się kontynuować swój związek. Małżeństwo rozwijają Kamil i Iza. Na rozstanie zdecydowali się za to Maciej i Laura oraz Iga i Karol. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki