Justyna Żyła pisze książkę. O czym będzie książka żony skoczka Piotra Żyły?

Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl
Żona popularnego skoczka narciarskiego niedawno wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Teraz pracuje nad książką. Tematyka? Nieco zaskakująca...
/ 04.07.2018 15:01
Piotr Justyna Żyła fot. instagram.com/justynazyla, kolaż Polki.pl

Justyna Żyła postanowiła napisać książkę. Jednak ci, którzy oczekują pikantnych szczegółów z życia prywatnego żony jednego z najbardziej znanych w Polsce skoczków narciarskich, będą zawiedzeni. Książką Justyny Żyły momentami będzie pikantna, ale ze względu... przepisy kulinarne, które się z niej znajdą.

Książka Justyny Żyły - o czym będzie?

Justyna Żyła postanowiła wydać książkę kucharską. Żona Piotra Żyły od dawna interesuje się kulinariami. Na swoim instagramowym profilu chętnie zamieszcza apetyczne zdjęcia, przygotowywanych przez siebie potraw.

Teraz postanowiła, by jej pasja nabrała nieco bardziej profesjonalnego charakteru. Okazuje się jednak, że przepisy na dania będą przelatane historyjkami z prywatnego życia państwa Żyłów. Nie zabraknie też rodzinnych fotografii.

Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu
- zdradził magazynowi „Party” znajomy Justyny.

Edyta Pazura została mamą po raz trzeci! Jaka płeć i imię dziecka?

Od momentu rozstania z mężem Piotrem, Justyna Żyła coraz częściej pojawia się w mediach. Niedawno wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Artykuł z jej udziałem nosił wymowny tytuł „Góralu, czy ci nie żal?”. Informacja o kryzysie w małżeństwie Żyłów obiegła media w lutym tego roku za sprawą publikacji Justyny Żyły na Instagramie. Kobieta zdradziła w nim, że jej mąż ma kochankę. Później usunęła post. Piotr Żył potwierdził rozstanie z żoną. Obecnie żadne z małżonków nie wypowiada się na temat sytuacji.

Justyna i Piotr Żyłowie pobrali się w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: 11-letniego Kubę i 6-letnią Karolinę. Niedawno na profilu Justyny Żyły pojawił się zdjęcie ze wspólnego świętowania Dnia Matki. Zabrakło na nim Piotra Żyły.

Przeczytaj:
„To narażanie dziecka na niebezpieczeństwo!”. Czym Katarzyna Zielińska wywołała burzę wśród internautów?
Co za gest! Małgorzata Rozenek z okazji 40-tki dostała od męża niesamowity prezent

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA