„To jest przykre”. Justyna Żyła zdradziła, jak radzi sobie z hejtem

Była żona Piotra Żyły na co dzień mierzy się negatywnymi opiniami. Bierze je sobie do serca?
Marta Kosakowska / 29.03.2019 10:04

Odkąd Justyna Żyła zagościła w show-biznesie, poznała gorzki smak sławy. Bycie osobą publiczną - oprócz przywilejów - niesie ze sobą również liczne niedogodności. Jedną z nich jest wystawienie się na krytykę. Jak świeżo upieczona celebrytka radzi sobie z hejtem?

Justyna Żyła szczerze o internetowym hejcie

Justyna Żyła stała się rozpoznawalna za sprawą głośnego rozstania z mężem, znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Liczne występy w mediach, publikacje prasowe oraz aktywność w social mediach uczyniły z niej osobę sławną. Szybko posypały się propozycje z show-biznesu.

Sesja zdjęciowa dla poczytnego magazynu na mężczyzn, własny program telewizyjny i udział w „Tańcu z Gwiazdami” to tylko niektóre w nich. Sława i pieniądze to jedno, lecz...

Wystawienie się na widok publiczny ma również swoje ciemne strony. Justyna Żyła na co dzień musi stawiać czoła tylko z krytyce jurorów z tanecznego show, ale również negatywnym opiniom internatów. Czy bierze do siebie przykre słowa? Kim są ich autorzy? Obejrzyj materiał wideo!

Przeczytaj:
Program Justyny Żyły w telewizji - o czym jest?
Justyna Żyła została blogerką!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/04.04.2019 20:04
Zróbcie jakąś korektę tego tekstu, bo czytać się nie da.
/04.04.2019 15:16
Albo sadziła ze pochodzi troche do poradni leczenia bielactwa , pozbędzie sie swoich przebarwień ostudowych i wszyscy okrzykną ja pięknością z polskich gór