Justyna Steczkowska świętuje urodziny w spa. Wypoczywa przed powrotem do „Voice of Poland”?

Przed Justyną Steczkowską pracowita jesień! Jak się okazało, gwiazda powróci na fotel trenera w kolejnej edycji „Voice of Poland”.
/ 04.08.2021 17:39

2 sierpnia Justyna Steczkowska obchodziła 49. urodziny. Razem z rodziną i siostrą Magdą wybrała się z tej okazji do luksusowego hotelu z kompleksem spa w polskich Tatrach. Urodzinowy wyjazd połączony był także z wędrówkami po górach, podczas których diwa nabierała energii na nadchodzący, pracowity sezon...

Justyna Steczkowska wraca do „Voice of Poland”

Zapytana przez dziennikarkę o udział w nowej edycji muzycznego show, Steczkowska rozpromieniła się i odpowiedziała ze śmiechem:

– Dowiecie się państwo niebawem. Pracujemy nad umową.

Wokalistka podkreśliła jednak, że aby wybić się w branży muzycznej, nie wystarczy dobrze śpiewać. Co więc musi mieć artysta, który marzy o wielkiej karierze?

Musi mieć swoją muzykę i otwartą głowę i tworzyć. Nie o to chodzi, żeby śpiewać czyjeś piosenki, tylko żeby pokazać ludziom swoje własne serce i własną duszę – oceniła fachowo.

Steczkowska zapytana została także o nową wokalistkę na polskiej scenie muzycznej - Sanah. Artystka nie szczędziła młodszej koleżance pochlebstw.

– Urocza dziewczyna. Ona jest wykształconym muzykiem, wie, dokąd zmierza, pisze swoje piosenki i swoje teksty, to jest wielka wartość. Dlatego jest kochana przez tak wielu ludzi, bo to jest takie jej, w tej muzyce jest ona – podsumowała piosenkarka.

Justyna Steczkowska wysłała także Sanah otwarte zaproszenie do współpracy... Czy gwiazda tegorocznych list przebojów skorzysta z tej propozycji?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Redakcja poleca

REKLAMA