Piotr i Justyna Żyła fot. screen Instagram: @justynazyla

Justyna i Piotr Żyła dogadali się w sprawie opieki nad dziećmi. Szczegóły

Przełom w sprawie głośnego rozstania znanego skoczka narciarskiego i jego żony. Para doszła do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi.
/ 08.07.2018 09:44
Piotr i Justyna Żyła fot. screen Instagram: @justynazyla

Przełom w małżeństwie Żyłów. W ostatnich miesiącach w mediach pojawiały liczne publikacje o trudnym rozstaniu znanego polskiego skoczka narciarskiego i jego żony. Wiele wskazuje na to, że najgorsze minęło. Para dogadała się w sprawie opieki nad dziećmi - poinformował „Super Express”.

Porozumienie Żyłów w sprawie opieki nad dziećmi

Według informacji tabloidu, dzieci pary, 11-letni Jakub i 6-letnia Karolina pozostaną pod opieką matki. Ojciec będzie mógł je odwiedzać dwa razy w tygodniu, jeśli tylko pozwolą mu na to obowiązki zawodowe. Piotrowi bardzo zależy na opiece nad synem i córką. Jego żona również, mimo bolesnego rozstania, nie chce, by dzieci straciły kontakt z ojcem. Nowe ustalenia w sprawie opieki weszły już w fazę realizacji.

Ostatnio spotkaliśmy Piotra, gdy przyjechał do domu po swoje pociechy. Justyna wyszła z nimi do Piotra i pomogła usadowić się im w samochodzie
- napisał tabloid.

Dominika Gwit wyszła za mąż?! Wygadał się przyjaciel

Piotr i Justyna Żyłowie nie są już razem przynajmniej od kilku miesięcy. Niedawno żona skoczka relacjonowała na InstaStories, jak Żyła zabiera z ich wspólnego domu w Wiśle-Kopydle swoje trofea sportowe. Później kobieta poinformowała media, że dostała od prawników zakaz publicznego wypowiadania się na temat męża. Rozwód pary jest już w toku. Na początku czerwca Piotr Żyła złożył pozew rozwodowy.

O problemach w małżeństwie Żyłów dowiedzieliśmy się na początku roku. Justyna Żyłą za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że Piotr Żyła ma romans i z tego powodu zostawił ją i dzieci. Skoczek zaprzeczył informacji o zdradzie, jednak potwierdził rozstanie z żoną. Od tej pory Justyna Żyła często gości na łamach mediów. Wystąpiła m.in. w słynnej już rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Ostatnio pojawi się news, że kobieta otrzymała propozycję wzięcia udziału w hitowym show stacji TVN dla celebrytów pt. „Agent-Gwiazdy”.

Przeczytaj:
Meghan Markle źle się czuje w royal family? „Widać było sztuczny uśmiech”
To jest miłość! Wojciech Szczęsny wzruszająco o Marinie po narodzinach syna