Julia Rosnowska - nowa gwiazda TVN

Biorąc pod uwagę jej dorobek, a raczej jego brak, śmiało można powiedzieć o niej debiutantka. Julia Rosnowska śladem Julii Kamińskiej wyrasta na nową maskotkę TVN-u. Jak długo nią będzie?
/ 24.01.2012 07:16

Biorąc pod uwagę jej dorobek, a raczej jego brak, śmiało można powiedzieć o niej debiutantka. Julia Rosnowska śladem Julii Kamińskiej wyrasta na nową maskotkę TVN-u. Jak długo nią będzie?

Wcześniej Rosnowska grała epizody. Teraz powierzono jej główną rolę. Na barkach dziewczyny spoczywa nie lada wyzwanie. To od niej zależy czy serial odniesie sukces, czy wręcz przeciwnie - okaże się klapą. W końcu kto jak nie ona musi przyciągnąć i utrzymać uwagę widzów, zjednać ich sympatię. Julce bardzo zależało na tej roli. Gdy odebrała telefon od producentki serialu, nie wierzyła własnym uszom. Dopiero po chwili do niej dotarło, że się udało, że nie na darmo wzięła udział w castingu. 

Julia Rosnowska - nowa maskotka TVN?Julia Rosnowska - nowa maskotka TVN?

Fot. MW Media

"Julia" opowiada historię dziewczyny, która w ciągu jednego dnia zmienia swoje życie o 360 stopni. Ucieka z małej mieściny do Krakowa. Udaje narzeczoną przypadkowo poznanego mężczyzny. Zaczyna pracę w klinice jego ojca jako specjalista ds. PR, choć nie ma w tym żadnego doświadczenia. Oszukuje wszystkich, łącznie z własną matką. Serial ten jest łudząco podobny do "Majki". Ta sama scenografia. Te same twarze. Z oglądalnością wynoszącą średnio 2,15 mln widzów "Julia" plasuje się tuż za podium. Radzi sobie gorzej nie tylko od "BrzydUli" i "Majki", lecz także od "Prosto w serce". Bo ile można! TVN powinien w końcu zainwestować w nieco ambitniejsze produkcje. Nie wiadomo jak długo "Julia" utrzyma się na antenie. Wiadomo jednak, że już teraz zrobiła z panny Rosnowskiej gwiazdę, że pomogła jej w karierze.

W kilka dni od premiery "Julii", aktorka otrzymała propozycję od Juliusza Machulskiego, aby zagrać w realizowanym przez niego dla Telewizji Publicznej spektaklu Teatru Telewizji. "Next-Ex" nagrodzono drugą nagrodą w organizowanym przez Teatr Powszechny konkursie na polską komedię współczesną. Julia wcieli się w rolę córki, której ojciec na siłę szuka jej idealnego partnera. Obok debiutującej w Teatrze Telewizji Rosnowskiej w spektaklu wystąpią: Krzysztof Stelmaszyk,  Małgorzata Zajączkowska, Jan Englert i Anna Seniuk. Nie ma to jak debiut w doborowym towarzystwie! Co będzie dalej? Trudno przewidzieć. Wszystko zależy od tego, jak potoczą się losy serialowej Julki...