POLECAMY

Joanna Przetakiewicz wyznała, że była żoną Jana Kulczyka! Dlaczego dopiero teraz?

Dlaczego zdecydowała się na wyjawienie tego sekretu?
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
Joanna Przetakiewicz wyznała, że była żoną Jana Kulczyka! Dlaczego dopiero teraz? fot. ONS.pl

Blisko dwa i pół roku od śmierci Jana Kulczyka wyszło na jaw, że polski miliarder wziął ślub z Joanną Przetakiewicz. Do tej pory chyba nikt o tym wiedział!

Jak to się stało, że taka informacja ujrzała światło dzienne? Czy Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk faktycznie wzięli ślub?! Projektantka i właścicielka marki La Mania, którą wspierał finansowo Kulczyk, udzieliła wywiadu w programie „Gala Studio”.

Miałam dwóch mężów, bo Janek był moim mężem pod prawem szwajcarskim. To był ideał męża i ideał małżeństwa. Zawsze przedstawiał mnie wszystkim jako żonę - bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy.
- wyznała w programie Joanna Przetakiewicz.

Było oczywiste, że Kulczyk i Przetakiewicz byli partnerami życiowymi, ale nigdy nie pisnęli słowa o tym, że są po ślubie. Ponoć Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk pobrali się w Szwajcarii. Dlaczego zatem gwiazda nie została uwzględniona w testamencie? Udziały w spółkach, bankach i firmach przypadły dzieciom, Sebastianowi i Dominice, co uplasowało ich na podium listy najbogatszych Polaków. Czyżby Przetakiewicz nie zależało jednak na tym, by traktować ją jako żonę miliardera, zarówno w praktyce, jak i w teorii? To dziwi, gdyż projektantka deklaruje, że chętnie wyjdzie za mąż ponownie, czyli instytucja małżeństwa jest dla niej istotna.

ONS.pl

Mam więc za sobą dwa małżeństwa - jedno 15 lat, drugie 10. Więc jak wyjdę za mąż kolejny raz, to musi to być wyjątkowa osoba i ja muszę być totalnie zakochana.
- powiedziała Joanna Przetakiewicz.

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz - historia związku

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz poznali się na przyjęciu u wspólnej znajomej, byli razem do 2013 roku. Rozstali się w przyjacielskich stosunkach i lubili opowiadać anegdotę o tym, jak się poznali.

Kiedy nas sobie przedstawiono, rzekł tajemniczo: „Ja już ciebie wcześniej widziałem. We Florencji”. Jak to, myślę, byłam tam wiele lat temu i tylko raz, o czym on mówi? A on uparcie: „Widziałem cię na pewno, w Galerii Uffizi, drugie piętro, trzeci pokój po lewej. Jak to możliwe, że mogłaś pozować Botticellemu w XV wieku? Jesteś żywcem zdjęta z obrazu”. O ludzie, tylko nie ja i Wenus! Pomyślałam, że to cytat wyjęty z jakiegoś filmu. Nie dałam się złapać na ten haczyk, ale potem dostałam na urodziny portret modelki Botticellego. Zrozumiałam wtedy, że będziemy razem.
- mówiła w rozmowie z „Vivą”

Trudno nam uwierzyć w te rewelacje z uwagi na czas, jaki minął od śmierci Kulczyka i fakt, że nigdy przeciek do mediów o ich ślubie nie miał miejsca. Czy zataiłybyście fakt, że jesteście mężatkami?!

Więcej o gwiazdach:

„Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło” - wyznanie Anny LewandowskiejTe pary rozstały się w 2017 roku

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 miesięcy temu
Sytuacja prawna: Jeśli o jasności pojęć mowa, doprecyzujmy, iż wyrażenie „związek partnerski” odnosi się do dwóch form wspólnego pożycia: 1) konkubinatu lub kohabitacji – czyli nieformalnego związku kobiety i mężczyzny bez usankcjonowania w świetle prawa jako małżeństwo, 2) związku jednopłciowego – również pozostającego bez usankcjonowania w świetle prawa jako małżeństwo. Obie formy związków partnerskich nie mogą zostać zarejestrowane w Polsce. Jak to wygląda w Europie: W Europie konkubinat zarejestrować można w Belgii, Holandii, Luksemburgu, Francji, Szwecji, Finlandii i Norwegii. W większości państw UE, w których nie ma możliwości formalizacji konkubinatu, możliwe jest dziedziczenie po konkubencie oraz dochodzenie od niego alimentów przy rozstaniu. Związki jednej płci sformalizować można natomiast w: Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Irlandii, Luksemburgu, Niemczech, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i na Węgrzech. Poza granicami Unii możliwe jest to w: Andorze, Lichtensteinie i Szwajcarii (od 2007 r).. Na zawarcie małżeństwa jednej płci zezwalają przepisy w Belgii, Holandii, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji i Danii. Poza Unią możliwe jest to w Islandii i w Norwegii. We wszystkich tych krajach, oprócz Portugalii, małżeństwa homoseksualne mogą także adoptować dzieci. PODSUMOWUJĄC: Joanna Przetakiewicz mówiąc o "związku partnerskim" z Janem Kulczykiem ma na myśli formę wspólnego pożycia o nazwie KONKUBINAT.. Rejestracja związku partnerskiego o nazwie KONKUBINAT nawet w Szwajcarii jest możliwa pod warunkiem, że żadna ze stron nie jest w związku małżeńskim a w 2003 roku niestety pan Jan Kukczyk był żonaty z Grażyną Kulczyk. Jeśli więc rejestracja KONKUBINATU tych dwojga miała miejsce w 2003 roku w Szwajcarii to znaczy, że załatwili sobie tę rejestrację za łapówkę albo zwyczajnie kłamali w oświadczeniu, które było wymagane z innymi dokumentami do rejestracji konkubinatu.
/9 miesięcy temu
Czyzby Przetakiewicz chciala czesci spadku po Kulczyku?
/9 miesięcy temu
Zabawna ta pani.