Joanna Opozda i Antek Królikowski już po ślubie! Byli sławni goście, kosztowne kreacje i... życzenia od prezydenta

Nie da się ukryć, że ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był jednym z największych wydarzeń sezonu. Wśród zaproszonych znalazły się gwiazdy z pierwszych stron gazet, a życzenia dla nowożeńców przesłał nawet... Andrzej Duda!
/ 12.08.2021 14:29

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbył się w zeszłą sobotę 7 sierpnia. Wielkiemu wydarzeniu towarzyszyło wiele emocji - nie tylko wśród samych zainteresowanych, ale również w społeczności internetowej. Fani aktorów nadal nie przestają spekulować o kosztach kreacji Joanny, o sławnych gościach, a także o... domniemanej ciąży panny młodej.

Ślub Opozdy i Królikowskiego

Jak potwierdził sam pan młody, jego małżonka przyjęła nazwisko dwuczłonowe i od teraz nazywać się będzie Joanna Opozda-Królikowska. Antoni opatrzył wspólne ślubne zdjęcie właśnie takim hasztagiem. Pod tym samym zdjęciem, para doczekała się nawet życzeń... od pary prezydenckiej.

Wśród sławnych gości znaleźli się m.in. stryj Antka - Rafał Królikowski, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Małgorzata i Radosław Majdanowie (którzy przybyli na uroczystość... kilka godzin za wcześnie). Z młodą parą świętowała także... była partnerka Królikowskiego - Joanna Jarmołowicz, która obecnie spotyka się z jego bratem, Janem. Skomplikowane?

Za kreację Joanny odpowiada salon mody ślubnej Laurelle. Gwiazda wystąpiła przed gośćmi w dwóch sukniach, które miały kosztować 18 tysięcy złotych. Zawrotna kwota? Niekoniecznie. Bogato zdobione suknie, z czego jedna posiadająca aż 4,5-metrowy tren, zostały wycenione wobec standardowych stawek na rynku ślubnym.

Za przeciętną suknię ślubną w jednym z popularnych warszawskich salonów należy liczyć od 3 do 8 tysięcy złotych. Ceny, oczywiście, rosną wraz z ilością zdobień oraz długością trenu.

Czego życzycie młodej parze na nowej drodze życia?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki