Joanna Opozda i Antek Królikowski już nie są parą. A jak się poznali? To nie była miłość od pierwszego wejrzenia…

Joanna Opozda zakomunikowała, że jej relacja z Antonim Królikowskim zakończyła się. Ich związek trwał zaledwie pół roku, choć poznali się lata temu.
/ 31.12.2020 10:01

W ostatnich dniach grudnia tego roku aktorka poinformowała swoich fanów, że jej związek z Antonim Królikowskim to już przeszłość.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem.
- napisała na Instagramie Joanna Opozda.

Gwiazda dodała, że życzy byłemu partnerowi wszystkiego dobrego, choć powodu rozstania nie zdradziła. Media spekulują jednak, że może chodzić o byłą partnerkę Antka Królikowskiego - Katarzynę Dąbrowską.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski - historia związku

Aktorzy poznali się 12 lat temu, jednak dopiero po latach między nimi zaiskrzyło. W lipcu o ich związku zrobiło się głośno, gdy razem pojawili się na urodzinach dziennikarki Gabi Drzewieckiej. Świetnie bawili się w swoim towarzystwie, czym zaskarbili sobie sympatię fanów.

Nie brakowało jednak krytycznych głosów. Wiele osób komentowało, że aktor szybko znudzi się nową partnerką. Tym bardziej że sam Antek Królikowski uchodzi za kobieciarza.

Para chętnie pokazywała się razem biorąc udział w eventach i pozując do wspólnych zdjęć, które publikowano w mediach. Wspólne fotografie gościły także na ich profilach na Instagramie.

Joanna Opozda najwyraźniej nie zamierza wyjaśniać swoim fanom, dlaczego jej związek się rozpadł. Oznajmiła, że zamierza odpocząć od social mediów i skupić się na tym, co zawsze chciała robić

Czytaj więcej o rozstaniach gwiazd:
Halinka Mlynkova komentuje rozwód z Leszkiem Wronką: „Od dawna jestem bez jakichkolwiek zobowiązań”
Nie tylko Blanka i Baron. Kto jeszcze w showbiznesie rozstał się w ostatnich tygodniach?
Te pary z „Rolnik szuka żony” nie przetrwały próby czasu. Pamiętasz ich historie?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA