Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży

Joanna Krupa ile przytyła w ciąży fot. ONS.pl
Joanna Krupa odpowiedziała na zaczepki fanów i zdradziła, ile przytyła podczas ciąży. Powiedziała też coś, co może się nie spodobać wielu kobietom...
Urszula Wilczkowska / 28.08.2019 15:12
Joanna Krupa ile przytyła w ciąży fot. ONS.pl

Joanna Krupa od początku ciąży chętnie pokazuje swój ciążowy brzuszek, nie tylko na ściankach i w telewizji, ale przede wszystkim na swoim Instagramie. Ostatnio opublikowała na nim też coś, co może się bardzo nie spodobać wielu matkom...

Nie tak dawno modelka pochwaliła się nagą sesją ciążową. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, zarówno chwalących (faktycznie przepiękną) sesję Krupy, jak i tych, które raczej sugerowały, że taka intymna sesja powinna pozostać wśród najbliższej rodziny. Pojawiły się też głosy zarzucające modelce, że jest... za chuda. Joanna Krupa odpowiedziała na te zarzuty i... podpadła wielu kobietom.

Dla tych, którzy komentują, że w ciąży trzeba przytyć, możecie być spokojni, przytyłam 10 kg i mam jeszcze 10 tygodni. Nie trzeba jeść jak świnia w ciąży, bo to niezdrowe dla mamy i dziecka. O mnie nie musicie się martwić, bo nikt tak nie dba o moje baby jak ja
- pisze Joanna Krupa na jednym z InstaStories

Trzeba wspomnieć, że tycie w ciąży nie jest całkowicie zależne od tego, ile się je. Na wagę ciężarnej wpływa też mnóstwo innych czynników, między innymi waga dziecka czy aktywność fizyczna w trakcie oraz przed zajściem w ciążę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Ile Joanna Krupa przytyła podczas ciąży?

Czy fani modelki potrzebnie poruszali ten temat? Joanna Krupa zdradziła, że do tej pory przytyła już 10 kilogramów. Modelka jest obecnie w 30 tygodniu ciąży, zatem ta waga jest zupełnie normalna, zdrowa i co więcej - bezpieczna zarówno dla mamy, jak i dla jej dziecka!

Jak zdradziła modelka, swoją świetną figurę w ciąży zawdzięcza przede wszystkim zbilansowanym ćwiczeniom oraz zdrowemu odżywianiu. Przed zajściem w ciążę Krupa ważyła 53 kilogramy przy wzroście 1,70 m. Nic dziwnego więc, że wygląda na szczupłą i zadbaną.

Pierwsze dziecko Joanny Krupy i jej męża Douglasa Nunesa już niedługo przyjdzie na świat. Niedawno modelka wyprawiła huczny baby shower, na którym pojawiły się między innymi Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Sokołowska, Anna Puślecka i Katarzyna Ferenstein-Kraśko. Póki co płeć dziecka pary nie jest znana, wiadomo zaś, że na jego narodziny będziemy czekać do początku listopada.

Zobacz też:
Natalia Klimas urodziła córkę. Na Instagramie pokazała przesłodkie zdjęcie!
Kochamy to! Te gwiazdy pokazały nieidealny brzuch po ciąży