Joanna Krupa o rozstaniu z Romainem: „Mamy teraz lepszy kontakt, więcej rozmawiamy, niż przed rozwodem!"

To tak można? W takim razie jak źle musiało im być w tym związku...?

Joanna Krupa rozwiodła się z mężem, Rominem Zago. Rozstanie odbija się echem w mediach, a sama Krupa nie zwalnia tempa i odpowiada na pytanie o nowy rozdział. Jest szczera w każdej odpowiedzi - zaskoczyła nas, gdy powiedziała, że po rozwodzie ma lepszy kontakt z Romainem, niż w trakcie małżeństwa!

„Kochamy się jak przyjaciele”

Joanna Krupa została zapytana przez dziennikarza Party.pl o to, czy ten etap jej życia jest zamknięty, czy przed nią jeszcze spotkania dotyczące rozwodu, podziału majątku. Krupa oznajmiła, że jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, ale z Romainem mają bardzo przyzwoity kontakt. Rozmawiają przez telefon więcej, niż jak byli małżeństwem. To dość szokujące wyznanie jak na kobietę, która chwaliła się swoim związkiem przez ostatnie kilka lat...

Romain Zago pierwszy raz o rozwodzie: "Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. (...) potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku"

Joanna Krupa i Romain Zago byli małżeństwem od 2013 roku. Ślub wzięli po czteroletnim okresie narzeczeństwa. Oficjalnie mówi się, że para jest już po rozwodzie. - Nie ma między nami żadnej wojny. Gdybyśmy dzielili wszystko na pół, to ja bym musiała mu jeszcze dopłacić. Podpiszemy papiery i koniec. Mam nadzieję, że nastąpi to w ciągu najbliższych trzech tygodni - mówiła Krupa w rozmowie dla VIVY kilka tygodni temu.

W takim razie jak źle musiało im być w tym związku, skoro teraz jest lepiej? Obejrzyj wideo!

Joanna Krupa otwiera nowy rozdział w życiu - co powiedziała o rozwodzie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Juzuśku, na tym nagraniu Joaśka jest idealna. Ideał.. jak lalka Barbie i to komplement!!!!!!!! Jeny :) :) :)