Joanna Koroniewska ofiarą hejtu. Fani stale wyśmiewają jej wygląd. Na szczęście gwiazda wie, jak się bronić

Internauci regularnie pozwalają sobie na wyjątkowo niekulturalne sugestie dotyczące wyglądu aktorki. Za duży nos, za mały biust, za szeroki uśmiech...
/ 29.07.2021 14:40

„Paszczootwór”, „Trochę deska”, „Brak piersi”... To tylko niektóre z nieprzyjemnych komentarzy, które musi znosić pod swoimi zdjęciami Joanna Koroniewska.

Chociaż wydaje się być niemożliwe, aby na piękną aktorkę wylewał się tak nieuzasadniony i chamski hejt, sfrustrowanych „fanów” nie brakuje. Koroniewska nie wchodzi jednak w zbędne kłótnie z hejterami i zawsze ma gotową grzeczną odpowiedź. 

Joanna Koroniewska walczy z hejtem

Aktorka, a prywatnie żona Macieja Dowbora, jak wiele osób publicznych, regularnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia. Parze na pewno nie można odmówić optymizmu i energii życia. Jednak nawet to potrafi być obiektem drwin... 

„Właścicielka >>paszczo otworu<<, jak nazwała mnie właśnie jedna z pań komentujących, tudzież #szczeżuja pozdrawia wszystkich, zwłaszcza TYCH, których wciąż się coś we mnie nie podoba. Pamiętajcie, nie każdy jest ideałem tak, jak Wy!” - odpowiedziała ironicznie aktorka.

Koroniewska regularnie czyta także docinki na temat rozmiaru swojego biustu, nosa, a także rzekomo nadmiernej szczupłości czy... nieuczesanych włosów. 

Trzeba przyznać, że gwiazda wykazuje się anielską cierpliwością. Przypominamy: hejt w sieci boli, a po drugiej stronie zawsze znajduje się żywy człowiek.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki