Jesienna ramówka – 2012

Wraz z nadchodzącą jesienią powrócą uwielbiane przez nas seriale, programy rozrywkowe, programy dokumentalne, magazyny... Stacje telewizyjne bez wątpienia będą nas rozpieszczać!

Wraz z nadchodzącą jesienią powrócą uwielbiane przez nas seriale, programy rozrywkowe, programy dokumentalne, magazyny... Stacje telewizyjne będą nas rozpieszczać!

Jesienna ramówka – 2012

Fot. simplyfredsmith.blogspot.com, tvn.pl, tvp.pl, polsat.pl

Długie, jesienne wieczory sprzyjają spędzaniu czasu wolnego przed ekranami telewizorów. Już teraz pojawiają się pierwsze, telewizyjne zwiastuny. Producenci walczą o widza za pośrednictwem interesujących spotów reklamowych. Zatem dla wielu z nas dobiegający końca okres wakacyjny polega na wyczekiwaniu na ulubione pozycje. Wkrótce nie będziemy tęsknić za słodkim lenistwem przed telewizorem, stacje telewizyjne zasypią nas zarówno stałymi, jak i nowymi programowymi punktami. A że wybór jest bardzo duży, zdecydujmy się na te seriale i programy, które w naszym odczuciu „musimy” zobaczyć.

 

Propozycje TVN

TVN dzięki stałym, sprawdzonym produkcjom ma grono widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kontynuację seriali czy programów. Fani: „Julii”, „Na Wspólnej”, „Prawa Agaty”, „Przepisu na życie” już wkrótce poznają kolejne losy bohaterów. „Perfekcyjna pani domu” pomoże rozwiązać nam domowe kłopoty, „Pani Gadżet” za pomocą nowoczesnych, technologicznych rozwiązań ułatwi nam życie, a „Kuba Wojewódzki” po raz kolejny udowodni, że jest mistrzem ciętej riposty. A co powiecie na kolejną odsłonę „Mam Talent”? Silnego głosu, umiejętności akrobatycznych czy tanecznych we wspomnianej produkcji, na pewno nie zabraknie. To tylko przedsmak tego, co nas czeka w nowym, telewizyjnym sezonie. Stacja nie skupia się tylko na stałych pozycjach, wprowadza również programowe nowości. „Chirurdzy”, „Ostry dyżur” - to już przeszłość. Polskich widzów przed ekrany telewizorów przyciągnie najnowsza produkcja TVN, „Lekarze”. Akcja filmu będzie działa się w jednym z toruńskich szpitali, a wśród personelu medycznego zobaczymy: Magdalenę Różczkę, Katarzynę Bujakiewicz, Danutę Stenkę, Pawła Małaszyńskiego i Daniela Olbrychskiego. Mamy w takim razie nowość dla miłośników seriali, gdzie szpital odgrywa główną rolę, a teraz coś dla zwolenników gotowania. Obok „Kuchennych rewolucji” z Magdą Gessler na czele zobaczymy polską edycję „Master Chef”. W programie wystąpią wyłącznie kucharze – amatorzy, którzy nie mają gastronomicznego wykształcenia. Będą walczyć o miano mistrza kuchni. Propozycje TVN z pewnością zadowolą szerokie grono widzów.

Jesienna ramówka – 2012

Fot. MW Media, Magda Gessler, Julia Rosnowska, Anna Kerth, Marta Żmuda - Trzebiatowska

foto 1 - Jesienna ramówka TVN - jesień 2012!foto 2 - Jesienna ramówka TVN - jesień 2012!foto 3 - Jesienna ramówka TVN - jesień 2012!foto 4 - Jesienna ramówka TVN - jesień 2012!Jesienna ramówka TVN - jesień 2012!Zobacz galerię ›

Zobacz jesienny spot TVN!

Spot TVN jesień 2012

Spot TVN jesień 2012
 

Propozycje POLSAT

Co jesienią zobaczymy w Polsacie? Na pewno seriale, które „wciągnęły” wielu z nas. Marysia, Kinga, Sabina, Paweł, Hubert – to serialowe imiona głównych bohaterów „Pierwszej miłości”. Jak potoczą się ich dalsze losy, okaże się już za kilka tygodni. Zobaczymy również luksusowy, warszawski „Hotel 52”. Wysoki standard, wykwalifikowany personel, a obok tego – historie, które pisze samo życie. Po okresie wakacyjnym powrócą również programy rozrywkowe. Taniec i śpiew dla wielu ludzi stał się pomysłem na życie. Szansą „pokazania” własnego talentu są produkcje telewizyjne. A wśród nich: „Must be the music” i „Go to dance”. Taneczno – muzyczne programy ruszają 7 i 9 września. A co nowego nas czeka? Na jesienny hit wyrastają „Przyjaciółki”. Codzienne życie czterech koleżanek, które spotykają się po latach będzie stanowić główny wątek serialu. A to wszystko, jak obiecują producenci, będzie opiewać dawką humoru. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Strużyńska, Lesław Żurek, Bartek Kasprzykowski – taką doborową obsadę zobaczymy już w czwartek 6 września o godz. 22. „Weekend z Polsatem” zastąpi „Się kręci na żywo”. Wywiady z zaproszonymi gośćmi, relacje z wydarzeń kulturalnych – to zobaczymy w nowym lifestylowym programie stacji Polsat. Warto również wspomnieć o paradokumentalnym serialu „Nieprawdopodobne, a jednak”. Zobaczymy, a zarazem usłyszymy o niewiarygodnych zdarzeniach. Poznamy skomplikowane stosunki międzyludzkie, a także rozwiążemy zawiłe przypadki prawne. Polsat z pewnością zadowoli telewidzów w nadchodzącej jesieni. Propozycji jest wiele.

Jesienna ramówka – 2012

Fot. MW Media, Laura Samojłowicz, Aneta Zając, Małgorzata Socha, Bartek Kasprzykowski

 

Propozycje TVP

Rodzina Forresterów z rekordowego serialu „Moda na sukces” powróci we wrześniu na anteny TVP 1. Wyemitowano już ponad pięć tysięcy odcinków, co świadczy o sporej liczbie widzów. Wśród polskich produkcji zobaczymy ponownie „Klan” Lubiczów i „Ojca Mateusza”. „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” i „Czas honoru” - zagoszczą z kolei na ekranach TVP 2. Miłośników „Bitwy na głosy” ucieszy fakt, że jesienią ruszy trzecia edycja muzycznego show. Gwiazdy muzyki z wybranym przez siebie w drodze castingu zespołem będą rywalizować o sympatię i głosy widzów. Maciej Kurzajewski jako prowadzący, Katarzyna Zielińska i Joanna Koroniewska ze swoimi zespołami będą bawić w piątkowe wieczory polskich widzów w patriotycznym show, „Kocham Cię Polsko!” A czym nas zaskoczą producenci TVP 1? Serialami! Ekranową nowością będzie produkcja twórców „M jak miłość” - „Wszystko przed nami”. Serial traktuje o młodych ludziach, ich perypetiach, pomysłach na życie... Producenci „Rancza” proponują „Siłę wyższą” z Anną Dereszowską na czele. Mamy również coś dla fanów kryminałów. TVP 2 oferuje „Paradoks”, gdzie w rolę inspektora Komendy Głównej Policji wcieli się sam – Bogusław Linda. Jesienią, w chłodne popołudnia i wieczory na pewno nie będziemy się nudzić. 

Jesienna ramówka – 2012

Fot. MW Media, Katarzyna Cichopek i Anna Mucha, Hubert Urbański i Agnieszka Szulim, Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski i Joanna Koroniewska, Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski i Adam Zdrójkowski

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Tajemnicą poliszynela jest to, że nie kto inny jak popularny KAMIL D. (znany widzom TVN-u z pasma o godz. 19.00) jest nowym adoratorem (żeby nie powiedzieć „zapinaczem”) Dereszowskiej. Ciekawe teraz jak zachowają się władze TVN-u. Taki skandal mógłby poderwać reputację ich flagowego programu informacyjnego. Poza tym Kamil, wcześniej bardzo lubiany i popularny, zwłaszcza po toczonej na oczach widzów walce z rakiem, teraz straciłby wypracowany szacunek widzów, biorąc zwłaszcza pod uwagę, że jest ŻONATY. TVN będzie za wszelką cenę ratował swojego gwiazdora BLOKUJĄC ujawnienie tych rewelacji. Ma w tym spore doświadczenie. Wszyscy pamiętamy sprawę „upierd…nego stołu” oraz ingerencji TVNu w swobody przepływu informacji w Internecie godnego zapisów z ACTA. Poza tym TVN ceni swoje gwiazdy i nie pozostawia ich w biedzie. Taki FIGURSKI może tylko pozazdrościć WOJEWÓDZKIEMU, że nie jest zatrudniony w tej samej telewizji. Stracił pracę bo jego pracodawca nie był równie lojalny. Tak więc szykuje się ciekawy spektakl. Wszystkie tabloidy, papparazzi, pudelki kontra TVN.df
/6 lat temu
ohooo będzie co oglądać w ponurą pogode ;)