Jarosław Kuźniar - narodziny celebryty?

Z kurzu opadającego powoli po finale" X-Factora" wyłoniły się nie tylko pytania o dalszy los finalistów kolejnego show promującego talenty wokalne, ale również o następny krok w karierze Jarosława Kuźniara, który sam siebie nazywa „nałogowym dziennikarzem”. Czy prowadzący poranek w TVN24, niesiony falą popularności programu, wypłynie na szerokie wody show-biznesu?
Marta Kosakowska / 10.07.2007 22:19

Z kurzu opadającego powoli po finale"X-Factora" wyłoniły się nie tylko pytania o dalszy los finalistów kolejnego show promującego talenty wokalne, ale również o następny krok w karierze Jarosława Kuźniara, który sam siebie nazywa „nałogowym dziennikarzem”. Czy prowadzący poranek w TVN24, niesiony falą popularności programu, wypłynie na szerokie wody show-biznesu?

Kiedy jeszcze przed emisją pierwszej polskiej edycji programu „X-Factor” pojawiła się informacja o tym, że Jarosław Kuźniar wystąpi w roli prowadzącego show, przez media plotkarskie przeszła burza wątpliwości. Pisano, że się nie nadaje, że zdradza „prawdziwe” dziennikarstwo na rzecz komercyjnego show, czy w końcu, że dziennikarzowi politycznemu nie wypada brać udziału w tak komercyjnych projektach, bo to odbiera mu wiarygodność. Czy ten romans z show-biznesem wyszedł prowadzącemu poranki TVN24 na dobre? Sam zainteresowany, w jednym z wywiadów, tak podsumowuje swój udział w programie: „Pomyślałem sobie, że jeżeli mam wykonać jego rolę, to może być ciekawie i że skoro to program, który ogląda najwięcej ludzi na świecie, a ja mam taką szansę w wieku 33 lat, no to wstyd byłoby tego nie przyjąć i nie spróbować. Co złego może spotkać dziennikarza, który wychodzi na scenę i rozmawia z ludźmi?”.

Fot. MW Media

I chyba miał rację, ponieważ nie licząc złośliwego podejścia do tematu portali plotkarskich (pisano, że jest za gruby, zbyt sztywny etc.), jego udział w programie można zaliczyć do udanych. Kuźniarowi udało się nie wychylać się przed szereg właściwych gwiazd programu, czyli jego uczestników, a jednocześnie pełnić w nim umiejętnie roli wodzireja, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Może program odkrył właśnie w Jarosławie Kuźniarze tytułowy X-Factor?

Czy dla Jarosława Kuźniara był to jedynie flirt z show-biznesem czy długotrwała miłość? Jak myślicie?

Fot. w zajawce MW Media

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/14.06.2011 13:39
A mnie jakoś w tej roli w ogóle nie przekonał. Był średnio śmieszny, kipesko ubrany i jakoś się nie zgrywał z jurorami.
/10.06.2011 14:26
Ludzie, czemu głosujecie na NIE! Przecież Kuźniar na serio daje radę! Apeluję o głosy na TAAAKKK!
/10.06.2011 14:25
Ja uważam, że Jarek się sprawdził świetnie! Był zabawny, ale nie błaznował np. jak Prokop. Pozdro Panie Jarku! :D
POKAŻ KOMENTARZE (2)