Jak zmienili się zwycięzcy „Masterchef Junior”? Natalia Paździor wyrosła na piękną nastolatkę. A co z Bartkiem?

Z utalentowanych dzieciaków zmienili się w utalentowanych nastolatków.
/ 13.05.2021 13:51

Program „Masterchef Junior” od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Popisy młodych kucharzy doczekały się aż 6. edycji show. Ostatnia zaledwie kilka dni temu dobiegła końca, a zwyciężyła ją Jagoda Łaganowska, która zachwyciła jurorów m.in. najlepszą pizzą na świecie. A co z pozostałymi zwycięzcami programu? Co dziś u nich słychać? 

Jak dziś wyglądają zwycięzcy „Masterchef Junior”?

1. edycję show, która miała miejsce w 2016 roku, zwyciężyła Natalia Paździor. Wówczas 11-letnia dziewczynka oczarowała widzów i jury nie tylko talentem kulinarnym, ale też uroczym uśmiechem i pozytywną energią. Dziś Natalia jest już niemal dorosłą nastolatką, która wyrasta na piękną kobietę. W mediach społecznościowych chętnie publikuje swoje zdjęcia z przyjaciółmi i nie tylko. 

Śliczną dziewczyną była i wciąż jest także Julka Cymbaluk, zwyciężczyni 2. edycji show. Zniknęły jej już jednak okrągłe, dziecięce policzki, a twarz zdecydowanie spoważniała. Julka często pojawia się w kulinarnych show TVN-u jako gość specjalny. 

„Rodzynkiem” w tej ekipie jest zdecydowanie Bartek Kwiecień. Jest jedynym chłopcem, który zwyciężył „Masterchef Junior”. Dziś ma 14 lat i wciąż prężnie rozwija swój talent kulinarny na różnego typu warsztatach i występach. 

Najmniejszą metamorfozę, jak na razie, zaliczyły zwyciężczynie 4. i 5. edycji programu -  Paulina Foremny i Gaja Suchocka. To jednak wyłącznie kwestia tego, że od emisji minęło zbyt mało czasu, by dziewczynki zdążyły podrosnąć. Za kilka lat na pewno będzie o wiele trudniej je rozpoznać. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki