Esmeralda, Leticia Calderon jak wygląda teraz fot. kolaż polki.pl

Jak teraz wygląda Esmeralda - Leticia Calderón?

Trudno ją rozpoznać na pierwszy rzut oka...
/ 07.12.2018 11:08
Esmeralda, Leticia Calderon jak wygląda teraz fot. kolaż polki.pl

Ten serial w latach 90. oglądały miliony kobiet. Telenowela „Esmeralda” święciła triumfy, a aktorce, która wcielała się w główną postać, otworzyła furtkę do kariery w brazylijskich operach mydlanych. Latynoska produkcja cieszyła się popularnością na całym świecie, a Leticia Calderón stała się ulubienicą widzów Jak wygląda teraz aktorka?

Magda Gessler no makeup. Przygotujcie się na szok

Telenowela w Polsce pierwszy raz była emitowana od października 1998 do połowy marca 1999. Pojawiły się informacje, że telenowela powróci na antenę i będzie emitowana w TV4. Romantyczna i ckliwa historia, którą z zapartym tchem śledzili widzowie, powróci we wrześniu. Pełna dramatycznych zwrotów akcji serial ma szansę po latach zyskać nową, młodszą widownię. Trudno jednak nie zadać sobie pytania, jak teraz wygląda odtwórczyni roli pięknej zielonookiej, acz niewidomej Esmeraldy. Zobaczcie zdjęcia - aktorka bardzo się zmieniła!

 

Esmeralda #leticiacalderon #fernandocolunga #mundodetelenovelas

Post udostępniony przez MUNDO DE TELENOVELAS (@mundodetelenovelas)

Jak teraz wygląda Leticia Calderón?

Aktorka ma 49 lat i wciąż występuje w telenowelach. Aktualnie gra w „Kobieta w czerni”, „Nieposkromionej miłości” czy „Miłosci i przeznaczeniu”. Była dwukrotnie zamężna i ma dwóch synów: Luciana i Carla. Starszy ma zespół Downa.

Na punkcie balerin z Zary oszalały kobiety na całym świecie! Będą idealne na jesień i kosztują 119 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)