Jak mieszka Katarzyna Dowbor? Dziennikarka na co dzień odnawia domy tych, którzy najbardziej tego potrzebują

W programie „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor zajmuje się tworzeniem ciepłych czterech kątów dla rodzin, które nie miały zbyt wiele szczęścia w życiu. Jak wygląda jej własny dom?
Urszula Wilczkowska / 25.01.2021 16:01

Trudno o drugi tak pozytywny i podnoszący na duchu program, jak „Nasz nowy dom”, prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Historie ludzi, którzy zrobiliby wszystko, by pomimo trudnej sytuacji finansowej zapewnić szczęście swoim rodzinom oraz ich sąsiadów, którzy bezinteresownie pomagają osobom mieszkającym obok, zawsze sprawiają że się wzruszamy.

Katarzyna Dowbor w programie sprawia wrażenie osoby niezwykle ciepłej i pomocnej. Wielu widzów zastanawia się wiec, jak mieszka prowadząca, która na co dzień odnawia domy najbardziej potrzebujących. Rąbka tajemnicy dziennikarka często odkrywa na swoim Instagramie.

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Na widok domu Katarzyny Dowbor trudno nie pomyśleć o wakacjach na wsi. Piękny rustykalny dom jest dla niej połączeniem bliskości miasta i namiastki gospodarstwa wiejskiego - mieszka w nim nie tylko ona, ale i jej psy, koty oraz... konie. Czterokopytne zwierzęta są jej ogromną pasją.

Wnętrza domu dziennikarki są hołdem ku jej największemu marzeniu, czyli fantazji o prawdziwym, polskim dworze. Postarzane drewno łączy się w nim z eleganckimi żyrandolami, srebrnymi świecznikami i pięknymi wazonami, wypełnionymi świeżymi kwiatami. W domu wyeksponowana jest też jego oryginalna konstrukcja - na suficie widać piękne deski stropowe, które dodają wnętrzom charakteru.

W domu znajduje się mnóstwo ozdób - od tych naturalnych, jak świeże kwiaty, po piękne obrazy, wiszące na ścianie talerze czy stare radia. Nie brakuje w nim również antycznych mebli. Nasze serca skradła biblioteczka w jednej z sypialni dziennikarki. Stojąca na niej maszyna do pisania dodaje jej jeszcze więcej uroku.

Swoje ulubione programy oglądaj wygodnie na dużym telewizorze. Zgarnij ten kod rabatowy Media Expert i zyskaj nawet kilkaset złotych.

Chociaż stare meble bez wątpienia wyglądają przepięknie, najbardziej można pozazdrościć innego rozwiązania, na które postawiła Katarzyna Dowbor. Są to szerokie parapety z leżącymi na nich miękkimi poduszkami. Aż chce się na nich spędzić długie godziny z książką...

To też może cię zainteresować:
Mieszkanie Kasi Warnke to arcydzieło. Łazienka robi wrażenie, ale nasze serca skradły krzesła w najmodniejszym kolorze
Jak mieszka Anna Wendzikowska? Jej mieszkanie wygląda jak prosto z wnętrzarskiego katalogu
Jak mieszka Ewa Chodakowska? Ten dwupiętrowy apartament zapiera dech w piersiach