Jak mieszka Ewa Chodakowska? Ten dwupiętrowy apartament zapiera dech w piersiach

Ewa Chodakowska wraz z mężem zamieszkała w pięknym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Jak wyglądają jego wnętrza?
Urszula Wilczkowska / 07.01.2021 13:33

Ewa Chodakowska na swoim Instagramie nie pokazuje wielu szczegółów ze swojego życia, ale na jej zdjęciach często możemy zobaczyć nie tylko piękne stylizacje i jej fantastyczną sylwetkę, będącą efektem ciężkiej pracy, ale też zapierające dech w piersi wnętrza. Czy wiemy coś więcej na temat tego, jak wygląda mieszkanie trenerki? Na szczęście często pokazuje szczegóły swoich czterech kątów!

Jak mieszka Ewa Chodakowska?

Trenerka i jej mąż, Lefteris Kavoukis od początku 2017 roku mieszkają w ogromnym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Apartament ma aż dwa piętra, a małżeństwo kupiło go od Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein. Powierzchnia ich „gniazdka” wynosi... 350 metrów kwadratowych!

Od 30-metrowej kawalerki na Żoliborzu po 350 m kw na Mokotowie... Dlaczego mam się czaić z czymś, na co razem z mężem zapracowaliśmy?
- napisała Ewa Chodakowska pod jednym ze zdjęć mieszkania na swoim Instagramie.

Chociaż nie obyło się bez problemów, bo mieszkanie trenerki i jej męża zostało zalane, musiało więc przejść kapitalny remont, dziś Ewa Chodakowska z dumą stwierdza, że jest całkowicie usatysfakcjonowana tym, jak wygląda jej apartament. Wcale się temu nie dziwimy, bo jego wystrój naprawdę może zachwycić nawet najbardziej wybrednego architekta wnętrz.

W warszawskim mieszkaniu trenerki dominują stonowane kolory, jednak ciężko mówić tu o nudzie. Eleganckie biele i szarości oraz eleganckie brązy, przełamuje złoto. Oko przyciągają sięgające ziemi grube zasłony, za którymi kryją się ogromne okna. Widok z nich naprawdę przyprawia o szybsze bicie serca.

Wiele osób z pewnością pozazdrościłoby trenerce garderoby. Ten pokój jest większy niż niejeden modowy butik, ale zachwyca nie tylko półkami z butami i dodatkami sięgającymi sufitu. Na ziemi leży biały puchaty dywan, a na górze wisi piękny elegancki żyrandol.

Wszystkie wnętrza są niezwykle przestronne, a ten efekt pogłębiają rozmieszczone w wielu miejscach lustra. Jedno z nich, o naprawdę imponującym rozmiarze, znajduje się w łazience, która jest prawdziwym ucieleśnieniem luksusu. Dominuje w niej chłodna biel i marmury, ale trudno powiedzieć, by nie była naprawdę przytulna.

To też może cię zainteresować:
Jak wygląda nowe mieszkanie Julii Wieniawy? Salon w balijskim stylu robi wrażenie, ale to łazienka zachwyca najbardziej
Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? Jej dom jest wart miliony
Mieszkanie gwiazdy „Pierwszej miłości” to prawdziwe arcydzieło. Zazdrościmy jej nie tylko garderoby...