Jak mieszka Anna Wendzikowska? Jej mieszkanie wygląda jak prosto z wnętrzarskiego katalogu

Mieszkanie Anny Wendzikowskiej jest wyjątkowo stylowe, a zarazem bardzo przytulne. Dziennikarka zadbała o każdy szczegół - od salonu po pokoje córek.
Urszula Wilczkowska / 11.01.2021 19:22

Anna Wendzikowska jest jedną z tych celebrytek, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym na Instagramie, a jednocześnie z tych, których feed w mediach społecznościowych sprawia wrażenie, jakby ich życie było ciągłymi wakacjami.

Chociaż dziennikarka często wstawia zdjęcia i filmy z zagranicznych podróży, na jej profilu nie brakuje też zdjęć z własnego domowego zacisza. Trzeba przyznać, że w przypadku czterech kątów Anny Wendzikowskiej naprawdę jest co podziwiać.

Jak wygląda mieszkanie Anny Wendzikowskiej?

Warszawskie mieszkanie Anny Wendzikowskiej wygląda jak wyjęte z eleganckiego wnętrzarskiego magazynu. Dominują w nim stonowane szarości oraz biele, jednak tych wnętrz z pewnością nie można nazwać nudnymi ani zimnymi. Minimalistyczny styl jej mieszkania wspaniale gra ze światłem i dodatkami w kolorach ziemi.

W mieszkaniu dziennikarki nie brakuje nowoczesnych, oryginalnych i łapiących za oko rozwiązań. Nasze ulubione z nich? Huśtawka w salonie oraz na balkonie, ogromne łóżko oraz... piękna biała wanna, którą od sypialni oddziela jedynie szklana ściana w industrialnym klimacie.

Centralnym miejscem mieszkania jest jednak kuchnia i ją właśnie Anna Wendzikowska uważa za najważniejsze pomieszczenie. Uwielbia spędzać w niej czas ze swoimi córkami i jak sama mówi, jest to miejsce, w którym nie tylko gotuje się i piecze, ale przede wszystkim rozmawia o życiu. Trzeba przyznać, że coś w tym jest!

To też może cię zainteresować:
Jak mieszka Ewa Chodakowska? Ten dwupiętrowy apartament zapiera dech w piersiach
Jak wygląda nowe mieszkanie Julii Wieniawy? Salon w balijskim stylu robi wrażenie, ale to łazienka zachwyca najbardziej
Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska? Jej dom jest wart miliony