Jak Dorota Szelągowska zmieniała się przez lata?

26 września projektantka obchodziła swoje 41. urodziny. Pamiętacie początki jej kariery?
/ 30.09.2021 22:56

Dorota Szelągowska od lat pozostaje naczelną projektantką wnętrz TVN. Stacja powierzyła jej aż kilka programów, w których gwiazda może zaprezentować swoją kreatywność tworząc niecodzienne projekty dla uczestników jej show.

Projektantka, a prywatnie córka pisarki Katarzyny Grocholi, jest również mamą dwójki dzieci: Wandzi i Antoniego. Była trzykrotnie zamężna, w tym raz ze słynnym muzykiem - Adamem Sztabą. Chociaż ze Sztabą była związana przez wiele lat , małżeństwo trwało zaledwie 2 lata. 

Gwiazda kilkukrotnie zmieniała swój wizerunek. Zobaczcie, jak ewoluował jej styl na przestrzeni lat!

Kariera Doroty Szelągowskiej

Szelągowska zdradziła po latach, że dawniej wielokrotnie musiała przeżyć na najniższą krajową. Nie brylowała także na ściankach, chociaż, jak się okazuje, do show-biznesu wkroczyła jeszcze zanim zrobiła to jej mama.

Na jej styl wpłynęły na pewno wielkie początki jej kariery - w 2006 roku Szelągowska zaczęła prowadzić „Pytanie na śniadanie” wraz z Marcinem Prokopem, chociaż pierwsze kroki w telewizji zaczęła stawiać już w wieku 18 lat.

Jej pierwszy program „Dorota Was urządzi” wystartował w 2014 roku. Szybko okazał się hitem, a projektantka doczekała się kolejnych formatów, m.in. „Totalne remonty Szelągowskiej”. Dzisiaj jest jedną z największych gwiazd TVN.

Oglądacie jej programy?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki

Redakcja poleca

REKLAMA