Izabela Małysz o ślubnych stylizacjach córki: „Ona jest dla mnie najpiękniejsza i najwspanialsza”

Ślubne kreacje Karoliny Małysz budzą wielkie zainteresowanie internautów, którzy wychwalają nie tylko urodę córki skoczka, ale także wyjątkowo pięknie dobrane suknie ślubne, których było... aż trzy!
/ 21.09.2021 16:47

Na początku września odbył się ślub jedynej córki Izabeli i Adama Małyszów - Karoliny. Panna Młoda założyła na tę okazję aż trzy suknie, które zachwyciły internautów, a, jak wyznała sama Izabela Małysz, także gości weselnych.

Izabela Małysz o sukniach ślubnych córki

Karolina Małysz (która po ślubie przyjęła podwójne nazwisko Małysz-Czyż) wybrała na tę okazję aż trzy różne suknie, które prezentowała zarówno na weselu, jak i na poprawinach.

Oficjalnie, suknie ślubne były dwie, ale na zdjęciach i filmach zamieszczonych na Instagramie, widać także dodatkową kreację, która pełniła rolę stroju do pierwszego tańca. Od balowej księżniczki, w której córka skoczka wystąpiła w kościele aż po koronkową syrenkę i zwiewną, krótszą sukienkę w kształcie litery A, dobraną do układu zaprezentowanego na parkiecie - tak wyglądały zjawiskowe kreacje Karoliny.

Za kulisami „Tańca z gwiazdami”, gdzie Izabela Małysz walczy o Kryształową Kulę razem ze Stefano Terrazzino, mama Panny Młodej opowiedziała o wielkim dniu w ich rodzinie. 

– Przy wyborze pierwszej sukni miałam okazję być. Obie były śliczne, ale ja jestem typową mamą... Ona jest dla mnie najpiękniejsza, najwspanialsza. Gdyby nie wiem co założyła, i tak byłaby dla mnie księżniczką – opowiadała rozczulająco Małysz o córce.

Która z sukien ślubnych podoba wam się najbardziej?

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki