Pavlović o chorobie Doroty Gardias: „Jeśli nie jesteś w dobrych rękach, proszę o telefon”

Temat poważnej choroby prezenterki zaskoczył i zaniepokoił słynną jurorkę... Jak się do niego odniosła?
/ 15.09.2021 17:47

Po ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami”, Iwona Pavlović została zapytana o doniesienia dotyczące poważnej choroby Doroty Gardias. Prezenterka i pogodynka również była kiedyś uczestniczką programu tanecznego, który nawet udało jej się wygrać. 

Okazało się jednak, że legendarna jurorka nie była świadoma stanu zdrowia Gardias... Ta wiadomość wyjątkowo ją zszokowała.

Pavlović przesyła Gardias wyrazy wsparcia

Wiadomość o poważnej chorobie prezenterki obiegła media zaledwie kilka dni temu. Sama Gardias poinformowała media i fanów, że zmaga się obecnie z nowotworem piersi. We wzruszającej relacji podkreśliła jednak, że jest gotowa na walkę z chorobą.

A jak na te doniesienia zareagowała Iwona Pavlović?

– Aż się zdenerwowałam, przepraszam, bo nie wiedziałam... Gorąco mi się zrobiło, ale w takim razie Dorotko, wysyłam ci serce i bardzo dużo miłości i dobrej energii. Mam nadzieję, że jesteś w dobrych rękach. Jeśli nie - ja znam cudowną i wspaniałą panią profesor, która zajmuje się przypadkami piersi, więc proszę o telefon – powiedziała do kamery Pavlović, błyskawicznie deklarując swoją gotowość do pomocy prezenterce.

Jurorka i była tancerka podkreśliła jednak, że wyjątkowo ważne jest pozytywne nastawienie, które odgrywa wielką rolę w procesie leczenia.

– Uśmiechajmy się, bądź pozytywną, wspaniałą dziewczyną i kobietą, jaką jesteś – pozdrowiła Gardias jurorka.

Jak podkreśliła sama prezenterka, o swojej chorobie dowiedziała się przypadkiem. Apeluje więc do kobiet, aby regularnie się badały, ponieważ wcześnie wykryty nowotwór piersi jest w znacznej większości przypadków uleczalny.

Do tego apelu dołączyła się Iwona Pavlović, która wyznała, że sama umawia następną wizytę kontrolną tuż po poprzedniej, aby zachować ciągłość i skuteczność badań diagnostycznych.

Pani Dorocie Gardias życzymy dużo zdrowia, sił i wiary w lepsze jutro.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki