Ile ważą polskie gwiazdy i ile mają wzrostu? My już to wiemy

Gwiazdy, które chwalą się swoją szczupłą sylwetką, rzadko mówią o tym, ile kilogramów pokazują ich wagi. Dowiedz się, ile ważą polskie gwiazdy.
/ 10.02.2021 11:14

Polskie gwiazdy, zwłaszcza te, które według wielu dziewczyn mają figury idealne, uważane są za ideał, do którego warto dążyć. Nic dziwnego, że tak wiele kobiet, a zwłaszcza nastolatek, interesuje to, ile ważą polskie gwiazdy.

Ile ważą gwiazdy i ile mają wzrostu?

Kilka miesięcy temu fanów Margaret zmartwiła szczególnie szczupła sylwetka piosenkarki. Niektórzy zastanawiali się, czy Margaret schudła dlatego, że tego chciała, czy może jest to efekt jakichś problemów lub choroby.

Duże zainteresowanie budzi także waga trenerek fitness: Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej. Okazuje się, że Ewa Chodakowska waży 54 kilogramy. Trenerka ma 166 cm wzrostu. 

Anna Lewandowska jest o 2 centymetry wyższa i lżejsza o kilogram.

Wiele osób zszokować może waga Anji Rubik. Modelka ma 179 cm wzrostu i waży zaledwie 52 kg.

Julia Wieniawa, która ostatnio bije rekordy popularności, waży tylko 49 kg przy wzroście 161 cm. Taką samą wagę ma Kinga Rusin, choć od Julii Wieniawy jest wyższa o 6 cm.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma 170 cm wzrostu i może pochwalić się wagą 54 kg. Doda przy wzroście 169 cm waży 53 kg.

Martyna Wojciechowska waży 70 kg. Być może nie sądziłaś, że prezenterka i podróżniczka jest tak wysoka: ma 180 cm wzrostu.

Barbara Kurdej-Szatan waży zaledwie 50 kg. Ma 170 cm wzrostu.

Waga, którą zdradziły gwiazdy, może oczywiście tracić na aktualności. Sama wiesz, że wahania wagi są czymś zupełnie naturalnym, a na przestrzeni lat zmienia się także metabolizm.

Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska są tego samego wzrostu. Jedna z nich waży o 10 kg więcej. Czy wiesz która? Sprawdź w materiale video.

To też może cię zainteresować:
Agnieszka Dygant zmieniła się nie do poznania. Inny nos, inne usta… Ta metamorfoza robi wrażenie
Pamiętacie Kasię z „Klanu”? Ostatnio skończyła 22 lata i wyrosła na piękną kobietę
Magda Narożna zdradziła, na co wydała pierwsze zarobione pieniądze. "Jeździłam wtedy zbierać truskawki"