Ile Ronaldo zapłacił za urodzenie bliźniąt? Kwota przyprawia o drżenie

Ile kosztuje urodzenie dziecka?

Ile Ronaldo zapłacił za urodzenie bliźniąt? To pytanie pojawia się tuż obok zagadki, kto jest matką dwójki dzieci, które przyszły na świat 11 czerwca (według niektórych źródeł, 8 czerwca). Ile kosztuje wynajęcie kobiety do urodzenia dzieci?

Ile Ronaldo zapłacił surogatce?

Zachodnie media prześcigają się w teoriach - spekulują odnośnie kwoty, którą Ronaldo zapłacił surogatce za urodzenie bliźniąt. Są to wysokie liczby - według brukowców można mówić o kwocie 12 milionów dolarów, czyli około 44 milionów złotych, tymczasem "Daily Nation" jest chyba najbliższe prawdy i oszacowało, że Ronaldo mógł zapłacić surogatce 200 tysięcy euro, czyli  blisko 830 tysięcy złotych. Jaka jest prawda? Dopóki sam Ronaldo nie ujawni danych (a wątpimy, by tego dokonał), możemy tylko się domyślać, na jaką kwotę opiewał kontrakt matki bliźniąt.

 

So happy to be able to hold the two new loves of my life 🙏❤

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

O tej fotce rozpisuje się cały świat. Ronaldo został ponownie ojcem, a matki nikt nie zna

Ronaldo jest spełnionym ojcem Cristiano Juniora, czemu daje wyraz na Instagramie. Chętnie pokazuje syna i udostępnia jego zdjęcia - zobaczcie same!

Robert Lewandowski będzie miał ulicę swojego imienia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Dla mnie Ronaldo udostępnia zdjęcia żeby się pochwalić
/rok temu
Jak ktos chce miec rodzine i dzieci to ja zakłada a nie płaci widac ze on ma cos nie tak z głową za dużo szmalu i mu palma odbija
/rok temu
Dzieciaczki kochają go szczeze a z kobietą tam ciężko o szczerą miłość. Życzę mu jak najlepiej
POKAŻ KOMENTARZE (1)