Ile Klaudia Halejcio i jej partner wydali na nowy dom? Więcej niż większość polskich gwiazd

Aktorka wraz z partnerem zdecydowała się na kupno wielkiego rodzinnego domu. Większość Polaków może tylko pomarzyć o takiej rezydencji.
/ 14.07.2021 14:06

Klaudia Halejcio, która zaledwie w czerwcu została mamą małej Nel, zdecydowała się na zmianę domu. Aktorka, wraz ze swoim partnerem Oskarem, zamieszkiwała wcześniej luksusowy apartament w centrum Warszawy. Para zdecydowała się jednak na większą i bardziej przyjazną przestrzeń dla powiększającej się rodziny.

Nowy dom Klaudii Halejcio

Jak ustalili dziennikarze Super Expressu, celebrycka para zapłaciła za willę aż 9 milionów złotych. Dom o powierzchni ponad 500 m kw. mieści się na warszawskim Ursynowie. Nowoczesna rezydencja posiada 8 pokoi, wiele udogodnień oraz ogromny ogród ze stawem i basenem pływackim.

Kariera Klaudii Halejcio

Gwiazda rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem już w wieku 4 lat. Popularność zyskała jednak dzięki roli w serialu „Złotopolscy”, która przyniosła jej wiele innych propozycji („Pierwsza miłość”, „Hotel 52”). Halejcio brała również udział w najpopularniejszych tanecznych programach - „Taniec z gwiazdami” i „Dance, dance, dance”.

Przez ostatnie kilka lat Halejcio otrzymywała głównie epizodyczne role w polskich serialach czy filmach. Poświęciła się więc karierze influencerskiej na Instagramie, gdzie zgromadziła aż 525 tysięcy fanów.

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki