Gwiazdy żegnają Korę – zdjęcia z życia Olgi Jackowskiej [GALERIA]

Była silna, utalentowana i nieprzeciętna. Zachwycała na scenie, była wzorem dla wielu artystów. Trudno uwierzyć, że nie ma jej już wśród nas.
/ 28.07.2018 11:48

Trudno będzie pogodzić się z tą stratą. W sobotę 28 lipca nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie na Roztoczu zmarła Kora – 67 letnia wokalistka przez lata związana z zespołem Maanam.

Reakcje gwiazd na śmierć Kory

„Otwieram oczy rano i pierwsza wiadomość. Nie chcę uwierzyć...KORA, żegnaj kochana. Byłaś i będziesz piękną postacią polskiej muzyki, IKONĄ. Nigdy nie zapomnę naszych wspólnych chwil, rozmów, koncertów...” – napisała o zmarłej w sobotę nad ranem Korze, czyli Oldze Jackowskiej, Monika Olejnik. „Czułam się bezpieczna w myślach o Niej. Serce mam w kawałkach. Najpiękniejsza. Najwspanialsza” – wspomina wokalistkę Kasia Nosowska na swoim Instagramie.

Wokalistkę Maanamu od kilku godzin żegnają gwiazdy kina, estrady i telewizji. Dla wielu z nich Olga Jackowska była zarówno inspiracją, jak i wzorem do naśladowania na scenie. Nie zabrakło wzruszających wpisów, wspólnych zdjęć z Korą, wspomnień

Zobaczcie, co o Korze piszą inni artyści. W naszej wspominkowej galerii znajdziecie zaś fotografie Kory z różnych etapów jej twórczości.

 

#zegnaj #smutekwielki

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

 

#zesłońcemtwarząwtwarz #żegnajKora #byłaśwyjątkowa

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 

Nieprzeciętnie dobra... 😔 [*] do zobaczenia... #kora #maanam

Post udostępniony przez Kamil Bednarek (@kamilbednarek)

 

🖤 nie znajduję słów 🖤

Post udostępniony przez Joanna Górska (@joanna__gorska)

Zobacz też:
Kora nie żyje. Liderka zespołu Maanam miała 67 lat
Śmierć Polki we włoskim kurorcie