Gwiazdy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zobacz, kto wspiera akcję "E-Serce". Ty też możesz pomóc!
/ 01.07.2014 04:54

Kilka dni temu wystartowała internetowa akcja zbiórki pieniędzy "E-Serce", zasilająca konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która po raz  kolejny zagra już 13 stycznia 2013 roku. W tym roku Jurek Owsiak zbiera pieniądze na ratowanie życia dzieci oraz godną opiekę medyczną dla seniorów.

Akcję "E-Serce Wielkiej Orkiestry" wspierają największe gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znaleźli się m.in.: Doda, Maciej Musiał, Anja Rubik, Maciej Stuhr. Część ambasadorów przedsięwzięcia wzięła również udział w spocie, który ma zachęcać internautów do wykupowania pikseli na specjalnej stronie, gdzie zamieszczone zostały wirtualne serca gwiazd, które można wypełnić czym tylko się chce. W filmiku zobaczymy Edytę Herbuś, Olę Kwaśniewską, Michała Piróga, Majkę Jeżowską i zespół Enej.

Z dumą informujemy, że Polki.pl są jednym z partnerów medialnych akcji "E-Serce". Zachęcamy wszystkich do wsparcia przedsięwzięcia , gdyż nie wychodząc z domu, dzięki kilku kliknięciom myszki możecie pomóc potrzebującym dzieciom. Zajrzyjcie zatem na stronę e-serce.wosp.org.pl i działajcie - my już to zrobiliśmy!

Zobacz: Doda wspiera akcję WOŚP "e-serce"
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)