Gwiazdy na premierze filmu „Planeta Singli 2”! Iza Miko zaskoczyła kreacją

Kto pojawił się premierze nowej komedii romantycznej?
/ 2 miesiące temu

„Planeta Singli 2” bywa nazywana najbardziej oczekiwaną komedią romantyczną roku. Kinomanii właśnie doczekali się premiery filmu, który już teraz zapowiada się na wielki hit. Uroczysty pokaz odbył się 5 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie. Impreza przyciągnęła wiele osób z pierwszych stron gazet. Kto się pojawił?

Plejada gwiazd na premierze „Planety Singli 2”

Na premierze na gwiazdy czekał nie czerwony, lecz... niebieski dywan! Celebryci chętnie się po nim przechadzali, prezentując efektowne stylizacje. Na ściance chętnie pozowali: Agnieszka Więdłocha w spektakularnej, czerwonej kreacji, Weronika Książkiewicz w ponętnych przeźroczystościach, Maffashion w najmodniejszej w tym sezonie panterce oraz Iza Miko, która zaskoczyła kreacją rodem z Hollywood!

 

 

O czym jest film „Planeta Singli 2”?

Film jest kontynuacją kinowego hitu, który podbił serca Polaków. Dalsze losy bohaterów komedii mają nie tylko zaskoczyć i rozbawić, ale również wzruszać. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) będzie przechodził kryzys. Zakochani będą mieli wobec siebie zupełnie inne zamiary. Ania zyska adoratora, którym będzie zauroczony nią milioner... Jak potoczą się dalsze losy pary? Film trafi do kin już 9 listopada.

Zobacz zdjęcia z premiery na następnych stronach!

Przeczytaj:
Gwiazdy błyszczały na premierze „7 uczuć”! Stylizacja Kożuchowskiej? Mistrzostwo!
Plejada gwiazd na pokazie Violi Piekut! Wszyscy patrzyli na dekolt Anny Lewandowskiej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)