Gwiazdy na premierze filmu "Wkręceni 2"

Wyglądały zniewalająco! Pojawiły się też zupełnie nowe twarze...
Edyta Liebert / 17.01.2015 01:36

14 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu "Wkręceni 2", na którą tłumnie przybyły jedne z największych polskich gwiazd. Kino pękało w szwach - kto by się spodziewał, że pojawi się aż tak wielu gości?

To było interesujące wydarzenie nie tylko  ze względu na produkcję, która jest kontynuacją lubianej i cenionej komedii "Wkręceni".
Oczywiście - prermiera filmu to  zawsze nie lada gratka dla przedstawicieli świata kina i teatru, dlatego na pokazie filmu pojawili się znani i lubiani aktorzy. m.in. Andrzej Młynarczyk, Mikołaj Roznerski, Mateusz Damięcki.
Lecz nie ukrywajmy: to również fantastyczna okazja, by pokazać się szerokiej publiczności w eleganckim, wieczorowym wydaniu.
Nie można zaprzeczyć, że piękne polskie celebrytki pokazały klasę.
Kreacje przypominały odbywającą się w zeszłą niedzielę galę Zlotych Globów, bowiem Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan czy Marta Żmuda-Trzebiatowska wyglądały zachwycająco!

Dużą niepsodzianką było pojawienie się na premierze dawno niewidzianych gwiazd, Dominiki Figurskiej, Anny Kaczmarczyk czy Mateusza Damięckiego... z nową partnerką. Kogo zabrakło?
Jak waszym zdaniem prezentowały się gwiazdy?
Film "Wkręceni 2" wchodzi do kin już 16 stycznia!

Więcej o gwiazdach: