Gwiazdy na premierze filmu Plagi Breslau. Kożuchowska w mini (Zdjęcia)

Premierowy pokaz nowego filmu Patryka Vegi przyciągnął plejadę polskich gwiazd. Musicie zobaczyć kreację Małgorzaty Kożuchowskiej!
/ 12.12.2018 09:08

We wtorek (11.12.2018) w Warszawie odbyła się oficjalna premiera najnowszego filmu Patryk Vegi pt. „Plagi Breslau”. Na pokaz przybyli twórcy, aktorzy i celebryci, którzy chętnie pozowali fotoreporterom.

Gwiazdy na premierze „Plag Breslau” Patryka Vegi

Na premierze pojawili się m.in. Agnieszka Dygant, Agnieszka Rylik, Katarzyna Bujakiewicz i Daria Widawska. Nie zabrakło również Małgorzaty Kożuchowskiej, która w nowym filmie wciela się w postać głównej bohaterki, policjantki Heleny Ruś.

Aktorka na ten wieczór wybrała specjalną kreację projektu Dawida Wolińskiego. Postawiła na niezwykle seksowną, czarną mini, która pięknie odsłoniła zgrabne nogi gwiazdy, a także wyeksponowała wyrzeźbione ramiona. Dawno nie widziałyśmy Małgorzaty Kożuchowskiej w tak krótkiej sukience! A szkoda! Odważna stylizacja doskonale podkreśliła obłędną figurę aktorki.

O czym jest film „Plagi Breslau”?

Akcja nowego filmu Patryka Vegi rozgrywa się we Wrocławiu. Miastem wstrząsa seria brutalnych przestępstw. Morderca każdego dnia punktualnie o godzinie 18:00 zabija kolejną osobę. Policjantka Helena Ruś stara się rozwikłać zagadkę tajemniczych mordów.

Zapowiada się na historię z dreszczykiem. Mając w pamięci sukcesy poprzednich filmów Vegi (m.in. „Pittbull”, „Kobiety mafii”, „Botoks”) wróżmy kolejny wielki sukces kinowy! Premiera zaplanowana jest na 14 grudnia.

Na kolejnych stronach znajdziesz zdjęcia gwiazd z pokazu. Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie skradła ten wieczór!

Więcej zdjęć z imprez z udziałem gwiazd:
Tłum gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego! Kreacja Kożuchowskiej? Bardzo nietypowa!
Plejada gwiazd na 10. urodzinach Polsat Cafe! Agnieszka Hyży w obłędnej sukience

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)