Gwiazdy błyszczały na premierze „7 uczuć”! Stylizacja Kożuchowskiej? Mistrzostwo!

Pokaz najnowszego filmu Marka Koterskiego przyciągnął najgorętsze nazwiska show-biznesu!
/ 09.10.2018 11:24

W poniedziałkowy wieczór w Warszawie odbyła się premiera filmu „7 uczuć”. Na pokaz najnowszego dzieła Marka Koterskiego przybyło wiele gwiazd m.in. Maja Ostaszewska, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Cielecka i Katarzyna Figura. Sensację wzbudził Tomasz Karolak, który tego wieczoru pojawił się czerwonym dywanie z nową partnerką. Nie mniejsze zainteresowanie wywołała również Małgorzata Kożuchowska, która wzorowo zdała egzamin z najnowszych trendów!

O czym jest film „7 uczuć”?

W nowym filmie Marka Koterskiego ponownie pojawia się postać Adasia Miauczyńskiego. Bohater cofa się do czasów swojego dzieciństwa. Ma ponownie poznać i doświadczyć tytułowych 7 uczuć: smutku, złości, wstydu, strachu, radości, wstrętu i zazdrości. Ma to mu pomóc lepiej funkcjonować w dorosłym życiu. Czy faktycznie tak się stanie?

W postać głównego bohatera wcielił się Michał Koterski. W pozostałych rolach zobaczymy: Katarzynę Figurę, Marcin Dorocińskiego, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Joannę Kulig i wiele innych topowych polskich gwiazd. Film został wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 

 

Zobacz zdjęcia z premiery na kolejnych stronach! Stylizacja Małgorzaty Kożuchowskiej to mistrzostwo! Tym razem aktorka nie postawiła na klasykę, lecz wybrała look z pazurem.

Przeczytaj:
Małgorzata Kożuchowska zdradziła, czy wraca do „M jak miłość”. Już wszystko jasne!
Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska na Balu Fundacji TVN! Czy to przypadek, że zabrakło Kingi Rusin?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)