
W poniedziałkowy wieczór w Warszawie odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji marki Thecadess. Modowy duet tworzą Radek Rociński i Piotr Sałata. Impreza przyciągnęła plejadę gwiazd polskiego show-biznesu.
Stylizacje gwiazd na pokazie Thecadess
Prezentacja najnowszej kolekcji to nie lada gratka dla miłośników mody. Nic dziwnego, że na wydarzenie przybyli m.in. Lara Gessler, Karolina Szostak, Anna Piszczałka, Tomasz Jacyków i Rafał Maślak, który niedawno został ojcem.
Uwagę przykuwała Barbara Kurdej-Szatan, która zaprezentowała się w czarnej, skórzanej spódnicy i bluzce odsłaniającej jedno ramię. Look uzupełniły sandałki na platformie w kolorze złamanej bieli oraz korespondująca ze strojem niewielka torebka.
Wyróżnienie należy się również Paulinie Sykut, która postawiła na szalenie kobiecą sukienkę w stylu retro. Do tego modne sandałki oraz pomarańczowa kopertówka.
Zobacz zdjęcia na następnych stronach galerii!
Przeczytaj:
Tłum gwiazd na pokazie marki MMC
Prezentacja wiosennej kolekcji Łukasza Jemioła

Barbara Kurdej-Szatan na pokazie Thecadess

Paulina Sykut na pokazie Thecadess

Lara Gessler na pokazie Thecadess

Karolina Pisarek na pokazie Thecadess

Joanna Cesarz na pokazie Thecadess

Anna Oberc na pokazie Thecadess

Anna Piszczałka na pokazie Thecadess

Tomasz Jacyków na pokazie Thecadess

Barbara Hetmańska na pokazie Thecadess

Anna Nowak pokazie Thecadess

Rafał Maślak na pokazie Thecadess

Paulina Drażba na pokazie Thecadess

Agata Biernat na pokazie Thecadess
